Iseteenindus

Mis on Roheline Energia ja miks tasub seda valida?

16.05.2019

Kui puhas loodus on sinu jaoks oluline ning oled valmis panustama ka tegudes selle hoidmisesse, siis vaata üle oma kehtiv elektrileping ning vali Roheline Energia, mis tagab, et ostad 100% taastuvatest energiaallikatest toodetud elektrit.

Rohelise Energia valimine on üks lihtsamaid keskkonnasõbralikke muutusi, mida oma elus teha. Tänaseks tarbib 100% taastuvatest energiaallikatest toodetud elektrit ligi 12 000 Eesti Energia klienti ning see number on jõudsalt kasvanud. 2017. aasta jaanuariga võrreldes on Rohelise Energia lepingute arv täna kolm korda suurem. See näitab, et eestimaalaste mõtteviis ja elustiil muutuvad aina keskkonnasäästlikumaks.

Rohelise Energiaga saab liituda nii erakliendina kui ka äikliendina igal hetkel, muutes või sõlmides oma elektrilepingut. Eesti Energia garanteerib, et kui klient ostab Rohelist Energiat, siis on turul alati vähemalt sama palju taastuvatest energiaallikatest toodetud elektrit kui meie kliendid seda ostnud on.

Kolm põhjust, miks eelistada Rohelist Energiat:

  • HOIAD LOODUST JA SÄILITAD PUHTA KESKKONNA TULEVASTELE PÕLVEDELE
    Rohelise Energia ostmisega mõjutad elektritootmise arengut, et ümbritsev keskkond oleks paremini hoitud ning olemasolevad loodusvarad otstarbekamalt kasutatud. Mida rohkem on Rohelise Energia kliente, seda suuremaks kasvab taastuvenergia osakaal elektritootmises ja seda vähem paiskub elektritootmisel õhku süsihappegaasi.
  • TOETAD TAASTUVENERGIA TOOTJAID
    Taastuvatest energiaallikatest elektri tootmine on oluline, kuna tagab riigile tugevuse ja sõltumatuse. Mida mitmekesisem ja hajutatum on elektritootmine, seda kindlamini on tagatud tarbijatele vajalik kogus elektrit. Rohelise Energia tootmiseks kasutatakse 100% taastuvaid energiaallikaid, peamiselt päikese-, tuule- ja hüdroenergiat. Rohelise Energia toodame kas ise või ostame teistelt Euroopa elektritootjatelt.
  • OLED TEISTELE EESKUJUKS
    Näitad, et puhas loodus on Sinu jaoks oluline ja annad oma panuse selle hoidmisse. Rohelise Energia lepingu võid sõlmida ka oma ettevõttele. Lisaks teistele eelistele saad sel juhul kasutada vastavat kaubamärki oma ettevõtte turundamisel. Näiteks toodete märgistamisel, müügimaterjalides, ettevõtte kodulehel, aga ka hoonetel ja siseruumides.