Iseteenindus

Eesti Energia Tehnoloogiatööstuse hoolduse divisjoni hakkab juhtima Mihhail Terentjev

21.09.2012
Septembrist asub Eesti Energia Tehnoloogiatööstuse juhatuse liikmena tööle Mihhail Terentjev, kes hakkab juhtima hooldusteenuse divisjoni. Ettevõtte seest välja kasvanud juhi teenistusleping uude ametisse sõlmiti viieks aastaks.

Eesti Energia Tehnoloogiatööstuse hooldusega tegelev divisjon on spetsialiseerunud eelkõige elektrijaamadele ja õlitehaste teenindamisele.

„Hoolduse suund on meil väga kiiresti kasvanud. Nüüd on oluline ettevõttes olev kompetents veelgi efektiivsemalt tööle panna," ütles Eesti Energia Tehnoloogiatööstuse juhatuse esimees Martti Kork. Mihhail Terentjev on Eesti Energia Tehnoloogiatööstuses töötanud alates aastast 2004. Kuni käesoleva aasta lõpuni jätkab ta senist tööd Eesti Energia Tehnoloogiatööstuse tütarettevõtte AS Eesti Energia Elektrotehnika ja Automaatika juhina.

„Täna on hooldusteenus Eesti Energia Tehnoloogiatööstuses jaotatud erinevate ettevõtete vahel. Suur eesmärk on koondada olemasolev oskusteave ja kogemused kokku ühte ettevõttesse, et pakkuda klientide optimaalse hinnaga kvaliteetset teenust ning teha seda keskkonda säästval viisil," kinnitas Mihhail.

Mihhail Terentjevil on bakalaureusekraad haldusjuhtimises Tallinna Tehnikaülikoolist ning omandamisel bakalaureusekraad elektriajamite ja jõuelektroonika ning magistrikraad tehnoloogia juhtimise erialal. Eesti Energia Tehnoloogiatööstuse juhatus on kolmeliikmeline. Juhatuse esimees on Martti Kork, juhatuse liikmed Otto-Richard Pukk ja Mihhail Terentjev, kelle vastutusaladeks on vastavalt ehitus ja paigaldus ning hooldus.

Eesti Energia Tehnoloogiatööstus pakub laia valikut tehnoloogilisi projektlahendusi energeetika ja tööstuse valdkonnas. Pakutav tervikteenus hõlmab nii projekteerimist, tehnoloogia valikut ja valmistamist, kui ka paigaldatud seadmete hooldust. Eelkõige elektrijaamade ja õlitehaste tehnoloogialahenduste arendamisele keskenduv ettevõte annab tööd enam kui 1300 idavirumaalasele.

Eliis Vennik
Eesti Energia
Pressiesindaja
715 12 18
57 830 756
[email protected]