Iseteenindus

Kõu internetiga saab e-hääletada ka ilma kehtiva teenuslepinguta

28.02.2011
Kõik eestimaalased, kes on kunagi kasutanud Eesti Energia Kõu internetti, kuid kel puudub täna kehtiv teenusleping, saavad Kõud kasutada ka ilma lepinguta, piiratud mahus ja tasuta. Tasuta Kõu teenusega on avatud juurdepääs ligi 20 e-keskkonnale. Näiteks saavad kõik Kõu endised kliendid hoolimata kehtivuse kaotanud lepingust anda Kõu internetti kasutades oma e-hääle Riigikogu valimistel ning esitada ka e-maksuameti kaudu tuludeklaratsiooni.

Tasuta kasutamiseks on muu hulgas veel avatud e-kool, pensionikeskus, PRIA e-keskkond, suurimate pankade internetipangad ning isegi Gmaili e-postiteenus.

Tasuta Kõu kasutamiseks on vaja Kõu seadet, mis on Kõu teenust kasutanud klientidel olemas. Piiratud internetiteenuse kasutamiseks pole vaja teha muud, kui ühendada Kõu seade arvutiga.

Ühtlasi saavad kõik Kõu endised kliendid hakata taas kasutama Kõu internetti piiramatus mahus. Lepingu taassõlmimiseks tuleb seade ühendada arvutiga. Avanevalt kodulehelt tuleb siseneda iseteenindusse, kus saab sõlmida Kõu lepingu ja võtta maha veebi kasutamise piirangud.

Kõu on mobiilne internetiteenus, mida saab kasutada kõikjal üle Eesti tänu rohkem kui 130 tugijaamale. Kõu kasutamiseks pole vaja otsenähtavust tugijaamaga ning teenust saab kasutada ka liikuvas rongis, bussis või autos. Kõu teenuse kuutasu ei sõltu interneti kasutamise mahust.

Tuuli Sokmann
Jaeäri kommunikatsioonispetsialist
[email protected]
5122562