Iseteenindus

E-teeninduse külastatuimad lehed läbisid uuenduskuuri

22.02.2012
Tegime e-teeninduse enim külastatavatele lehtede uuenduskuuri ja täiendasime võimalusi. Lisaks on nüüd olemas ka veebipõhine klienditugi, mis pakub vastuseid enim küsitud küsimustele.

Avaleht

Tõenäoliselt satute meie e-teenindusse kõige sagedamini näitu teatama tulles. Nüüd on avalehel näitu teatades võimalik näha ka oma eelmist näitu. Kui sisestate uue näidu, näete kohe tarbitud energia hulka. Nii võite veenduda, et sisestasite õige näidu.

Näitude ja arvete leht

Nii nagu avalehel, on ka näitude lehel elektrinäitu sisestades kohe näha, mitu kilovatti on möödunud näiduperioodil elektrit kulunud. Nii saate kohe veenduda, et olete näidu õigesti sisestanud ning et näit vastab tegelikule tarbimisele. Kui Te ei soovi iga kuu näitu teatada, saate näitude lehel tellida paindliku näiduteatamise, mis tähendab, et näitu tuleb teatada üks kord aastas ning tasumine toimub tüüptarbimisgraafiku järgi. Näitude lehel paindliku näiduteatamise tellimisel saate kohe näha, millist tüüpmaksegraafikut Teie tarbimiskohale pakume. Korra aastas teeme tegeliku tarbimise järgi tasaarvelduse.

Arvete lehe kujundus läbis aga uuenduskuuri ning nüüd on olulised andmed lihtsalt märgatavad ja hallatavad.

E-teeninduse klienditugi

Selle asemel, et helistada meie klienditoe telefonil 1545, saate mugavalt oma küsimusele vastuse leida meie e-teeninduse klienditoest. Oleme kõik enam levinud küsimused koos tüüpvastustega kokku kogunud ning nüüd saate otsingut kasutades nende hulgast just endale vajaliku küsimuse-vastuse üles leida. Sisestage otsingulahtrisse Teid huvitav märksõna ning Teile kuvatakse kõik seda märksõna sisaldavad või selle märksõnaga seotud klienditoe küsimused ja vastused. Märksõna esimesi tähti sisestades hakkame rippvalikus välja pakkuma võimalikke märksõnu, mis Teid võiks huvitada. Nii ei pea Te kaua nuputama, kuidas oma küsimust sõnastada. Sobiva märksõna saate valida ka otsingulahtri all olevast märksõnapilvest. Pärast märksõna valimist või sisestamist ilmuvad klienditoe lehele 20 esimest viidet märksõnaga seotud küsimustele. Kui soovite vaadata rohkem tulemusi, vajutage nupule "Veel küsimusi".