Iseteenindus

Uued võimalused Eesti Energia internetikeskkonnas

01.02.2011
Pool aastat tagasi avasime Eesti Energia uuenenud internetikeskkonna - uue kujunduse ja struktuuriga keskkond on saanud palju positiivset tagasisidet. Et Eesti Energia veebilehe kasutamist veelgi mugavamaks ja lihtsamaks teha, oleme viimaste kuude jooksul lisanud veel mitmeid kasulikke võimalusi.

Lisasime keskkonnale otsingumootori
Vajaliku info aitab meie keskkonnast nüüd kiirelt ja mugavalt üles leida internetikeskkonnaga ühendatud Google'i otsingumootor. Otsinguga saate märksõnu otsida nii meie veebilehtedelt kui ka meie veebis olevatest dokumentidest.
Automaatne uudisvoog
Eesti Energiat puudutavate uudistega kursis olemiseks ei pea te enam selleks meie keskkonda tulema, sest lisasime oma internetikeskkonnale automaatse uudisvoo tellimise võimaluse (RSS-i). Saate valida uudisvoo just sellest valdkonnast, mis Teid kõige rohkem huvitab. Olgu selleks kas erakliendi uudised, äriuudised, blogid, pressiteated, analüüsid, investori uudised või börsiteated. Automaatne uudisvoog toob huvipakkuvad teated automaatselt Teieni. See on lihtne ning mugav viis olla asjadega kursis.
Kõik turuülevaated ühes kohas koos
Pressi- ja infokeskuse alajaotuses on nüüd eraldi menüüpunkt elektrituru ülevaadete jaoks. Need analüüsid annavad Teile ammendava ülevaate elektrihinna kujunemise kohta ning üldistest arengutest elektriturul.
  • Iganädalane elektrituru ülevaade on mõeldud eelkõige elektri avatud turu klientidele. Ülevaates on antud kommentaar elektri hinna kujunemisele börsil.
  • Igakuine elektrituru ülevaade on samuti mõeldud meie elektri avatud turu klientidele. Ülevaate koostavad iga kuu Eesti Energia analüütikud ning selles on ära toodud kõik möödunud kuu olulisemad arengud ja uudised energiaturul.
  • Ärivaldkondade ülevaade annab kõigile huvilistele ülevaate Eesti Energia tegevust mõjutavatest sündmustest ja arengutest nii Eestis kui ka välismaal. Kindlasti on seda ülevaadet huvitav lugeda kõigil, kellele läheb korda Eesti Energia käekäik. Ärivaldkondade ülevaate koostame korra kuus.
  • Elektrituru hinnamuutused reaalajas – Soovi korral saate elektrihinna kujunemisel hoida silma peal ka reaalajas. Hinna kujunemist on võimalik jälgida tagasiulatuvalt ka ajani, mil Eesti liitus elektri vabaturuga – 2010. aasta aprillini. Reaalajas saame näidata Eesti, Leedu ja Soome elektri hinna kujunemist.