Iseteenindus

10. juulil sulgeme näidupostkasti

17.06.2011
10. juulist sulgeme näidupostkasti naidud@energia.ee ja palume näitude elektrooniliseks teatamiseks kasutada internetikeskkonda.

Näidu teatamine internetikeskkonnas muutub veelgi mugavamaks: pikendame selles kanalis näiduperioodi seniselt kolmelt päevalt kuuele päevale. Seega saab juunikuu näitu internetikeskkonnas teatada alates 28. juunist kuni 3. juulini. Kuuepäevane näiduperiood – lõppeva kuu kolm viimast ja algava kuu kolm esimest päeva – on võimalus, mida pakume vaid internetikeskkonda eelistavatele klientidele.

Kliendid, kes ei ole seni teatanud elektriarvesti näite igal kuul, ei pea seda tegema ka edaspidi. Kanali asendus ei muuda näiduteatamise sageduse kokkulepet.

Eesti Energia internetikeskkonda saab sisse logida aadressil www.energia.ee vajutades nupule „Sisenen". Siseneda on võimalik nii ID-kaardi, mobiil-ID kui ka panga kaudu. Tarbimiskoha lepinguinfot ei ole internetikeskkonnas vaja sisestada, see on meil automaatselt iga kliendi kohta olemas.

Ühtlasi ei ole internetikeskkonnas vaja end iga kord ID-kaardi, Mobiil-ID või panga kaudu sisse logida. Klikates „Jäta mind meelde" nupul, jätab süsteem kasutaja kuni kaheksaks nädalaks meelde. Suuremat turvalisust nõudvateks toiminguteks tuleb siiski end uuesti autentida.

Vajadusel saab internetikeskkonnas volitada elektriarvesti näitu teatama ka pereliiget või üürnikku. Kõige mugavam on volitus vormistada internetikeskkonnas menüüs „Seaded". Volikirja saab edastada ka e-posti või posti teel. Volikirja blanketi leiab siit.

Internetikeskkonna kõrval on elektriarvesti näite võimalik teatada ka teistes näidukanalites, st lühinumbrile 1545 või näidutelefoni kaudu.