Iseteenindus

Oleme ka sel aastal üks energiasäästunädala peakorraldajaid

15.09.2011
Energiasäästunädal Energiatark leiab aset 7-11. novembril ja ka sel aastal oleme üks nädala peakorraldajatest. Juba kolmandat aastat toimuva Energiasäästunädala raames korraldame üritusi üle kogu Eesti ja nendest osavõtt on tasuta kõigile huvilistele.

Tänavuse energiasäästunädala programmi ettevalmistused on täie hooga käima lükatud. Eelmisel aastal osales Eesti Energia Energiasäästunädalal termokaamera ja termopiltide näitusega. Selle aasta ideed hoiame mõnda aega veel saladuses. Septembris anti avalöök üleriigilisele videokonkursile, mis on suunatud just 1-12. klassi õpilastele. Videokonkursi eesmärk on tutvustada ja populariseerida energiasäästu noorte seas.

Värskeimaid uudiseid energiasäästunädala ja rohkem infot videokonkursi kohta leiab veebist www.energiatark.ee. Lisaks Eesti Energiale on energiasäästunädala peakorraldajad Tartu Regiooni Energiaagentuur (TREA), KredEx, Korteriühistute Liit (EKÜL), Keskkonna Investeeringute Keskus (KIK), Säästva Eesti Instituut (SEI), Tartu Teaduspark, Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium (MKM), ajakiri Keskkonnatehnika, Postimees ja Swedbank.