Iseteenindus

KÕU internetiga on esimese nelja kuuga liitunud 10 000 klienti

16.10.2007
Täna, 16. oktoobril liitus Eesti Energia Rapla teenindusbüroos KÕU teenusega Indrek (28) Märjamaalt, kes osutus KÕU mobiilse interneti 10 000. kliendiks. Eesti Energia kinkis oma 10000dale internetikliendile lepingu sõlmimisel KÕU interneti koduseadme.

Oma firmat juhtiv Indrek rääkis, et otsustas hankida KÕU interneti oma Kõrvetaguse külas asuvas töökojas igapäevaste töötoimingute tegemiseks. Kuna teiste internetipakkujate teenus Kõrvetaguse külas internetiühendust saada ei võimalda oli KÕU turule tulek tema jaoks lahenduseks.

“Oleme rõõmsad, et KÕU on sobitunud hästi Eesti internetimaastikule ja on klientide poolt nii hästi vastu võetud," rääkis Eesti Energia juhatuse liige Tiit Nigul. "Teenusega liitunute hulk ainuüksi nelja esimese kuuga on suurem, kui julgesime loota ja meil ei jää nüüd muud üle kui kõvasti tööd edasi teha, et jätkuvalt täita ja miks mitte ka ületada oma klientide ootusi KÕU kvaliteedi osas."

Septembris viis Eesti Energia koostöös reklaamiagentuuriga AGE McCann läbi KÕU klientide rahulolu uuringu, millele vastas 2500 internetikasutajat. Enamus vastanutest hindas KÕU teenust, leviala, teeninduse taset ja info kättesaadavust heaks. Kõige kõrgemalt hindasid kliendid interneti seadmete seadistuse lihtsust. Arenguvõimalustena tõid kliendid välja veelgi paremat KÕU leviala ja kiirust. KÕU rahuloluuuringus osalenud klientidest kasutab 80% internetiteenust väljaspool linnapiire.

KÕU on mobiilne internet, mis on mõeldud kasutamiseks kohtades, kus internetti pole seni olnud, või inimestele, kellel on liikuva eluviisi tõttu oluline interneti kättesaadavus mitmes Eesti paigas ning ka ühest punktist teise sõites. KÕU interneti kasutamiseks pakub Eesti Energia kodu ja mobiilset seadet.

Lisatud on pilt 10 000ndeda kliendi õnnitlemisest, kus teenindaja kingib talle KÕU seadme.

Lisainformatsioon KÕU teenuse kohta:
Tel: 7150715
internet@energia.ee
www.kou.ee 

Lisainformatsioon:
Iveri Marukashvili
Eesti Energia AS
Pressiesindaja
Tel.: 71 51 218
GSM: 53 411 813
e-post: iveri.marukashvili@energia.ee