Iseteenindus

Eesti Energia kolib oma kesklinna büroopinnad Mustamäele

17.10.2005

Uue hoone valmimisega muutub klientide asjaajamine mugavamaks ja kiiremaks, kuna erinevatele elektrivarustust puudutavatele küsimustele saab lahenduse ühest kohast. Samuti tõhustub Eesti Energia sisemine asjaajamine ning väheneb töötajate ajakulu linna eri paikades asuvate hoonete vahel sõitmiseks.

Hoone valmimisega viib Eesti Energia ellu pikaajalise plaani koondada oma büroopinnad kesklinnast Mustamäele. Antud plaani esimene samm oli Eesti Energia peakontori kolimine Estonia puiesteelt Mustamäele Laki tänavale 2000. aastal.

Peale uue ehituse valmimist veebruaris moodustub Mustamäel Kadaka ja Laki tänava vahelisel alal nö Energialinnak, kuhu on koondatud kõik pealinnas asuvad Eesti Energia kontoripinnad. Kesklinnas jääb endiselt avatuks Eesti Energia klienditeenindusbüroo Gonsiori tänaval.

Valmiva hoone ühe ruutmeetri hind on 10 500 krooni, mis on Tallinna kesklinna kontoripinnaga võrreldes väga soodne. Samuti on madalamad uue hoone ülalpidamiskulud kui nad olid endistel kesklinna pindadel. Planeeritav kokkuhoid kommunaalkuludelt on aastas ligi 1 miljon krooni. Vabanevad kesklinna kinnistud paneb Eesti Energia müüki.

Kristjan Hamburg
JV kommunikatsioonijuht