Iseteenindus

Eesti Energia hakkas tegema elektritöid kodudes

11.05.2009
Alates 11. maist on võimalik Eesti Energiast tellida kodu või firma elektritöid pistikupesa paigaldusest kuni elektriprojekti nõudva tööni. Seni tegi Eesti Energia töid vaid oma elektrivõrgus kuni kliendi elektrikilbini.

“Tegemist on teenusega, mida kliendid on Eesti Energialt juba ammu oodanud ning mida oleme nüüd valmis pakkuma,” ütles Eesti Energia juhatuse liige Margus Rink. “Oleme seadnud eesmärgiks pakkuda kliendile kõiki elektri tarbimisega seotud teenuseid,” selgitas Rink. “Meie uuringud näitasid, et elektritööde tegemiseks otsivad kliendid abi eelkõige ehitustööga kokku puutunud tuttavatelt. Nüüd saab korraliku garantiiga töö tellida Eesti Energialt,” lisas Rink.

Elektritöö saab tellida Eesti Energia klienditelefonilt 1545, Eesti Energia webilehelt või teenindusbüroost. Elektritöö teostamise aeg lepitakse kliendiga kokku hiljemalt kahe tööpäeva jooksul. Elektrisüsteemi ootamatute rikete puhul reageerib Eesti Energia rikkebrigaad vajadusel koheselt ja ööpäevaringselt.

Eesti Energia on ainuke energiafirma Eestis ja ka balti regioonis, kes omab terviklikku energeetikavaldkonna väärtusahelat põlevkivi kaevandamisest, elektri ja soojuse tootmisest, ülekandevõrgust kuni klienditeeninduseni ning elektritööde teostamiseni kliendi kodus.

Kristjan Hamburg
Eesti Energia
Jaeäri kommunikatsioonijuht
715 2219
kris[email protected]