Iseteenindus

Eesti Energia e-äri juht on Margus Simson

03.04.2009
Alates 1. aprillist töötab Eesti Eneriga jaeäri e-äri juhina Margus Simson, kelle eestvedamisel ehitati viimase 2 aasta jooksul üles Hansa netipanga viimane versioon, mida 2/3 eestlastest täna kasutab.

Lähtuvalt Eesti Energia tegevusstrateegiast on ettevõtte järgnevate aastate prioriteediks arendada klienditeenindust internetikanalis.

Jaeäri juht Margus Rink: "Teame kõik, et enamus pangatehingutest on viimase kümnendi jooksul liikunud internetikanalisse. Pangakontoritesse on valdavalt jäänud vaid nõustamistegevus. Sama teed hakkab liikuma ka Eesti Energia.

Margus Simsoni juhtimisel arendatud Swedbanki internetipank nimetati möödunud aastal üheks Euroopa paremaks internetipangaks. "Seega on Eesti Energial väga hea meel, et Margus Simson nägi väljakutset elektriäris, kuna ta on Eesti parimaid professionaale internetiäri teemal", ütles Rink.

Internetis saab Eesti Energia klient lähitulevikus teha kõiki igapäevaseid elektri ostmisega seotud tehinguid. Kõige mugavam elektriarve tasumine hakkab välja nägema nii, et klient sisestab internetis elektrinäidud ning seejärel saab ülevaate oma viimaste kuude/aastate tarbimisest. Järgmisena genereeritakse interneti keskkonnas näitude põhjal arve. Maksmisvõimalusena saab netis sõlmida otsekorralduse või tasuda igat konkreetset arvet. Liskas internetis arvete maksmisele saab suaraha- ja kaardimakseid tasuda edaspidi ka kõigis Eesti Posti- ning pangakontorites.