Iseteenindus

Iga töötaja väärib ohutut töökohta

20.05.2022

Enefit Poweris toimub 23. maist kuni 29. maini koristusnädal. Vaata kindlasti enda töökoht kriitilise pilguga üle, tee see korda ning võida SPA kinkekaart.


„Teatavasti loeb ohutu töökeskkonna puhul iga pisiasi. Rippuv pikendusjuhe, laokile jäetud konstruktsioonide detailid, suurem kivi teekonnal, hunnik vanapaberit – sellest võib hetkega tööõnnetuse põhjus saada. Seepärast kutsume üles nädala jooksul oma töökohta korda tegema sõltumata sellest, kas töötad maa peal või maa all,“ sõnas koristusnädala üks eestvedajatest, personalipartner Janika Petrova. „Enefit Poweri territooriumil töötavad eri ettevõtete töötajad, ka nemad on väga oodatud koristusnädalast osa võtma,“ lisas Janika.Prügi ja ebavajalikud esemed saab viia konteineritesse, mis asuvad harjumuspärastes kohtades. Prügikonteinerite asukohad saab vajadusel täpsustada haldusgrupi käest. Prügi sorteerimise põhimõtted on siin. Pane tähele, et hävitamisele kuuluvad dokumendid kogutakse kokku konteineritesse, mis asuvad assistentide juures. Seejärel neid hävitatakse.

„Loodan siiralt, et meie töötajad võtavad koristusnädalast aktiivselt osa. Et koristust aga põnevaks teha, oleme otsustanud pärast kampaania lõppu kõikide osalejate vahel SPA kinkekaardid loosida,“ ütles Janika.

Selleks, et loosimisest osa võtta, peab enda töökohast kaks pilti tegema: üks enne koristust ning teine pärast. Fotod ja enda kontaktandmed (täisnimi ja telefoninumber) tuleb saata hiljemalt 30. maiks aadressile: uudiskiri@energia.ee

SPA kinkekaartide loosimine toimub juuni esimese nädala jooksul.