Iseteenindus

Eesti Energia energialahenduste rahvusvahelist müüki asub juhtima Indrek Julge

12.01.2021

Koduturgude müügi- ja kliendikogemuse direktorina asub Indrek Julge ellu viima Eesti Energia klienditeenuste strateegiat, mille eesmärk on pakkuda Läänemere regioonis energialahendusi, mis aitavad klientidel energiat targemalt ja puhtamalt kasutada.

„Eesti Energia ambitsioon on selge – soovime toota ise energiat taastuvatest allikatest ning aidata kliendil taastuvenergiat toota ja järjest keskkonnasõbralikumalt energiat tarbida. Oleme oma viiel koduturul juba edukalt kasvanud ning selleks, et veelgi edasi areneda, on meil vaja kombinatsiooni targast teenusearendusest ning nutikast müügistrateegiast. Mul on väga hea meel, et meil on nüüd eestvedajaks Indrek, kes toob meeskonda kindlasti nii värsket mõtlemist kui ka pikaajalist müügijuhtimise kogemust,“ sõnas Eesti Energia juhatuse liige Agnes Roos.

Indrek Julge sõnul on tema jaoks tegemist väga inspireeriva võimalusega. "Liitumine Eesti Energiaga ajal, kui kogu energiasektor on suurtes muutustes ning liigub Euroopa Liidu kliimakokkulepete tulemusena ühe enam rohelise energia tootmise poole, on minu jaoks väga põnev. Usun, et juba paari aasta pärast on Eesti Energia pakutavate toodete portfell oluliselt mitmekesisem kui täna ja kliendikeskne lähenemine seetõttu üks olulisemaid edutegureid,” ütles Indrek Julge.

Indrek Julgel on üle 20-aastane kogemus finantssektoris. Ta töötas 18 aastat SEB pangas, olles SEB liisingufirma tegevjuht, ettevõtete panganduse juht ja juhatuse liige nii SEB Eestis kui ka SEB Lätis. Lisaks on Indrek töötanud Holm Banki juhatuse esimehena ning investeerimispanganduse ettevõttes Redgate Capital.

Lisaks alustab 18. jaanuarist klienditeenuste Eesti turu juhina tööd Dajana Tiitsaar. Praegune klienditeenuste Eesti turu juht Jaak Jõgi lahkub ettevõttest 31. jaanuaril.

Dajana Tiitsaar on Eesti Energias töötanud 2012. aastast, alustades kontserni ärikliendi segmendi turundusjuhina ning täites hiljem ka kontserni veebiprojektide juhi ning viimasel aastal kommunikatsiooni- ja turundusteenistuse direktori rolli. Eelnevalt on ta olnud seotud rahvusvahelise müügi- ja turundusjuhtimisega turismi- ja transpordisektoris.

Tiitsaare sõnul on kogu kontsern jõudsamalt liikumas suunas, et pakkuda mitmekesist paletti klientide elu mugavamaks tegevaid energialahendusi: “See on erakordselt põnev maailm. Saame minna kaasa globaalse tõusva trendiga rohetarbimise suunal, aidates klientidel lihtsalt ja mugavalt energiakuludelt säästa, vähendada süsinikujalajälge ning luua koos meiega puhtamat elukeskkonda.”