Iseteenindus

Eesti Energia klienditeenuste üksust asub juhtima Jüri Teemant

06.08.2018

6. augustist juhib Eesti Energia klienditeenuste üksust Jüri Teemant, kes on viimased seitse aastat juhtinud Elisa Eesti ärikliendiüksust. Kontserni kliendikogemuse direktorina asub Teemant ellu viima Eesti Energia klienditeenuste strateegiat, mille eesmärgiks on jõuda 2022. aastaks 1 miljoni rahuloleva kliendini kokku kuues Läänemere riigis.

“Eesti Energia nõukogu on kinnitanud kontserni järgmise viie aasta strateegia, kus on sõnastatud meie ambitsioon – pakkuda klientidele kasulikke ja mugavaid energialahendusi ning toota ka ise energiat aina keskkonnasäästlikumalt. Meie strateegia keskmes on klient ja suurepärane kliendikogemus mitte ainult Eestis, vaid ka Lätis, Leedus, Poolas, Soomes ja Rootsis,“ sõnas Eesti Energia juhatuse esimees Hando Sutter.

„Et jõuda 1 miljoni kliendini on meil vaja kombinatsiooni julgest tootearendusest, konkurentsivõimelisest hinnast ning eeskujulikust teenindusest. Mul on väga hea meel, et saame seda ambitsiooni viia ellu koos Jüriga, kes toob meie klienditeenuste meeskonda nii värsket mõtlemist kui ka rahvusvahelist kogemust,“ ütles Sutter.

Eesti Energia on üks väheseid ettevõtteid Eestis, kus kliendiorganisatsiooni juhitakse strateegiliselt läbi kliendikogemuse. Hando Sutter sõnul seisab kontserni kliendikogemuse direktor hea selle eest, et ennetada klientide muresid, tagada neile inimlikud lahendused ning et üllatada kliente julgete ja väärtust loovate teenustega.

„Mul on hea meel liituda Eesti ühe tunnustatuima ettevõtte meeskonnaga. Eesti Energia strateegias on ambitsiooni ning seatud eesmärgid on väga selged. Sihid on kõrged, kuid samas on meil olemas kõik eeldused kasvuks ja parima teeninduse pakkumiseks. Just see mind motiveeribki. Meil on ees põnevad ajad,“ sõnas Jüri Teemant

Lisaks Elisale ärikliendiüksuse juhi ja juhatuse liikmena töötamisele on Jüri Teemat olnud varasemalt EMT (tänane Telia Eesti) turundusdirektor ja juhatuse liige. Samuti on ta töötanud Nokia kontsernis Soomes, kus vastutas müügi ja turunduse juhtimise eest Skandinaavias ja Venemaal ning juhtis hiljem ka Nokia müügitegevusi Balti turgudel, olles Nokia Eesti maajuht ja juhatuse liige. Jüri Teemant on õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis majandust ja lõpetanud Estonian Business Schoolis magistriõppe.

Käesoleva aasta juunis kinnitas Eesti Energia nõukogu kontserni uuendatud strateegilise tegevusplaani, mille üks eesmärk on kasvatada 2022. aastaks kontserni klientide arvu Läänemere regioonis 1 miljonini. Eesmärgi saavutamiseks keskendub Eesti Energia uute energialahenduste väljatöötamisele ja suurepärase kliendikogemuse pakkumisele. Tänase seisuga on Eesti Energial Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Rootsis ja Soomes kokku pea 655 000 klienti (tarbimiskohtade alusel).