Iseteenindus

Uute nõukogu liikmete määramine

11.05.2017

Eesti Energia Aktsiaseltsi täna toimunud erakorraline aktsionäride koosolek kinnitas uue nõukogu koosseisu. Muudatused nõukogus jõustuvad 12.mail 2017. Nõukogu liikmed on nüüd: Väino Kaldoja, Kaie Karniol, Einari Kisel, Andres Liinat, Ivo Palu, Ants Pauls ja Danel Tuusis. Kõigi liikmete volitused on kehtivad kolm aastat.

Veiko Tali ja Rannar Vassiljev ei ole enam nõukogu liikmed.

Nõukogusse nimetati kolm uut liiget: Einari Kisel, Andres Liinat ja Ivo Palu.

Einari Kisel on Maailma Energeetikanõukogu (World Energy Council) Euroopa regiooni juht. Ta on varem töötanud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi energeetikavaldkonna asekantslerina ning Eesti Energia energiakaubanduse äriüksuse direktorina. Einari Kisel on kaitsnud Tallinna Tehnikaülikoolis doktorikraadi energiapoliitika valdkonnas ja magistrikraadi ärijuhtimises ning soojusenergeetikas.

Andres Liinat on Cleveroni tegevdirektor ja Tartu Ülikooli Kliinikumi nõukogu liige. Tal on mitmekülgne juhtimiskogemus ning on varem töötanud juhtivatel kohtadel Tartu Ülikoolis, Bookinghouse.net’is, Swedbankis, Tallinna Kaubamaja Grupis ning Reval Hotelligrupis. Tal on magistrikraad ärijuhtimises Tallinna Tehnikaülikoolist.

Ivo Palu on Tallinna Tehnikaülikooli Inseneriteaduskonna elektroenergeetika ja mehhatroonika instituudi direktor ja professor. Ta on Eesti Elektroenergeetika Seltsi juhatuse liige. Ivo Palul on doktorikraad elektroenergeetika valdkonnas Tallinna Tehnikaülikoolist.

Kadri Haldre
Investorsuhete ja Treasury juht
Eesti Energia AS
Tel +372 465 2887
[email protected]