Iseteenindus

Sutter esitles nõukogule Eesti Energia juhatuse uut koosseisu

21.11.2014
1. detsembrist Eesti Energia juhatuse esimehena tööle asuv Hando Sutter esitas ettevõtte nõukogule kinnitamiseks juhatuse uue koosseisu. Täna õhtul nõukogus arutlusel olnud ettepaneku kohaselt hakkaks lisaks Sutterile juhatusse kuuluma senised juhatuse liikmed Raine Pajo ja Margus Rink ning uute liikmetena Margus Vals ja Andres Vainola.

Sutteri sõnul on tal hea meel näha juhatusega liitumas senist Eesti Energia strateegiadirektorit Margus Valsi, kes on andnud olulise panuse ettevõtte uuenenud strateegia väljatöötamisse. „Andres Vainola on energeetikaringkondades tunnustatud tippjuht, kelle varasem kogemus infrastruktuuride ehitamisega tegelevas Empower Groupis annab Eesti Energiale juurde tugeva kompetentsi keeruliste projektide elluviimise osas,” lisas Sutter.

Sutteri sõnul muutuvad koos juhatuse koosseisuga ka juhatuse liikmete vastutusvaldkonnad. „Olen seisukohal, et põlevkiviäris on tänases olukorras oluline arendusvaldkonna toomine kõrgeimale juhtimistasandile, aga nii sellest kui teistest aspektidest uue juhatuse koosseisu valikul saab rääkida pärast seda kui nõukogu on andnud ettepanekutele oma heakskiidu,” lisas Eesti Energia tulevane juht.

Lisaks uuele juhatusele asub detsembrist ametisse ka Eesti Energia uus finantsjuht, kelleks saab varasem Olympic Entertainment Groupi juhatuse esimees ning Premia Foodsi finantsjuht Andri Avila.
Uue juhatuse koosseisu kinnitamine läheb nõukogus hääletusele tuleval nädalal toimuval koosolekul.

Eliis Vennik
Eesti Energia
Pressiesindaja
[email protected]
+372 715 12 18
+372 57 830 756