Iseteenindus

Eesti Energia ja Äkke Spordikeskus kutsuvad Pähklimäe terviseradadele talgutele

28.04.2014
Eesti Energia ja Äkke Spordikeskus koos Narva Energiajooksu meeskonnaga korraldavad 3. mail Narva Pähklimäe terviseradadel talgud, kuhu oodatakse osalema kõiki Narva ja selle ümbruskonna inimesi.

Pähklimäe talgud on juba muutunud kevadiseks traditsiooniks ning ka sel aastal korraldab Eesti Energia oma töötajate, koostööpartnerite ja vabatahtlike abiga terviseradadel kevadise suurpuhastuse. Talgulisi oodatakse terviseradadele kell 11.00.

„Kutsume kõiki - nii suuri kui väikeseid talgulisi ka sel aastal narvalaste poolt armastatud terviseradu korrastama,“ kutsus Eesti Energia ühiskondliku vastutuse juht Kaja Kilk aktiivseid inimesi aktsiooniga ühinema. Korraldajad pakuvad omalt poolt koristamiseks vajalikud töövahendid ning koristuspäeva lõpus ootab kõiki abilisi soe supp.

Eelmisel aastal võttis talgutest osa ligi 200 talgulist. Vabatahtlikena lõid kaasa Äkke spordiklubi liikmed, Narva Energiajooksu korraldajad, Narva Linnavalitsuse ja Eesti Energia töötajad ning linnarahvas ise. Talguliste ühistöö tulemusena viimistleti Narva Energiajooksu panusena rajatud harjutuspaviljon ja jõulinnak, korrastati terviserajad ja paigaldati uued rajatähised.

„Sel aastal toimub Narva Energiajooks juba 15. juunil, seega soovime, et narvalastel ja ümbruskonna elanikel oleksid väga head tingimused tervisespordiga tegelemiseks. Loodame, et korrastatud ja puhastatud terviserajad meelitavad veelgi rohkem spordisõpru energiajooksuks ette valmistuma,“ lisas Kilk.

Eesti Energia tuletab meelde, et Narva Energiajooksule on võimalik registreeruda veebilehelt www.jooks.ee/narva ning soodushindadega registreerimine kestab mai lõpuni. Möödunud aastal meelitas Eesti Energia poolt ellu kutsutud Narva Energiajooks Pähklimäe terviseradadele ligi 3500 jooksusõpra, mis on 1500 võrra rohkem kui esimesel jooksuaastal.

Eliis Vennik
Eesti Energia
Pressiesindaja
eliis.vennik@energia.ee
+372 715 12 18
+372 57 830 756