Iseteenindus

Terviklahendused korteriühistule

Muuda ühistu jätkusuutlikumaks ja vähenda püsikulusid.

Terviklahendused korteriühistule

Nagu hoolitsetakse oma eramaja eest, tuleb hoida ka oma kortermaja kaasaegsena. Selleks pakume me mitut võimalust, kuidas muuta oma elu paremaks, turvalisemaks ning kinnisvara hinna kõrgel. Näiteks saad valida koos korteriühistuga sobiva elektripaketi, katta üldkulud päikesest tulevast energiast või tagada ohutu elukeskkond tänu käiduteenusele. Vali endale vajalikud lahendused või tule tasuta konsultatsioonile.

Vähenda kulusid

Päikesepaneelid

Tooda ise 100% puhast energiat ja kasvata kinnisvara väärtust! Meie hoolitseme vajalike ehitus- ja tegevuslubade eest ning võrguga liitumise dokumentatsiooni eest.

Laadimislahendused

Enefit Volt pakub kortermajadele läbipaistvat ja mugavat terviklahendust. Hoolitseme lahenduse projekteerimise, ehitamise, hooldamise ja jooksva halduse eest.

Energiaaudit

Leiame põhjaliku analüüsi abil parimad energiasäästulahendused. Saad teada näiteks hoone sisekliima, väliseinade soojapidavuse ja tehnosüsteemide seisukorra.

Sisevalgustus

Valgustusega seotud kulud võivad moodustada märkimisväärse osa igakuisest elektriarvest, mistõttu võib valgustuse uuendamine tuua arvestatava säästu.

Tänavavalgustus

Korraldame valgustuslahenduse loomise vastavalt konkreetse piirkonna vajadustele. Aitame projekteerimisel ning ehitamisel ning korraldame seejuures kliendi eest ka elektriliitumise lihtsalt ja mugavalt.

Elukeskkond paremaks

Õhksoojuspump

Õhksoojuspump on parim alternatiiv kõrgete küttekulude kaitseks ning saadaval ka väiksematele korteriühistutele.

Kiire internet

Liitu sidevõrguga ja lase kvaliteetne ühendus oma kortermajja! Vaata, kas meie teenus ka sinuni jõuab.

Tuuleenergia ostuleping

Tegemist on rohelise ja soodsa lahendusega, kus sa tead täpselt, millises Baltikumi tuulepargis toodetakse elekter sinu kortermajale.

Turvalisus ennekõike 

Käidukorraldus

Käidukorraldus on kortermajale kohustuslik, kui elektrisüsteemi peakaitse on suurem kui 100 A. Korraldame kõik vajalikud elektrihooldus- ja parandustööd.

Elektritööd

Usalda nii suured kui ka väikesed elektritööd professionaalide kätte. Teostame nii pisikesi töid kui võtame ette suuremahulisi projekte.

Elektripaigaldiste audit

Elektripaigaldise audit on seadusest tulenev kohustus, sest juhtmete isolatsioon vananeb ning keskkonnatingimused mõjutavad elektrisüsteemi.

Tuuleenergia ostuleping Laadimislahendused Sisevalgustus Kiire internet Päikesepaneelid Õhksoojuspump Elektripaigaldise audit Tänavavalgustus Käidukorraldus Energiaaudit Elektritööd

Sind abistavad haldurid

Allan Rajamäe

Allan Rajamäe

Müügijuht

Tel: +372 5353 0576

[email protected]

Tarmo Tambur

Tarmo Tambur

Müügijuht

Tel: +372 5557 9172

[email protected]

Seotud teemad

Elektritööd

Teostame nii suremaid kui ka väiksemaid elektritöid

Elektritöödest

Mida silmas pidada käidupartnerit valides?

Olulisemad nõuanded

Käidupartneri valik

Sisevalgustus

Nutikad valgustuslahendused hoonesse

Sisevalgustusest