Leia oma võimalus!

Kui praktikapakkumiste hulgas ei ole praegu Sinule sobivat pakkumist, kuid oled huvitatud Eesti Energias praktika saamisest, siis saada oma CV meilile praktika@energia.ee. Sobivusel edastame Sinu CV Eesti Energia ettevõttele, kes otsib endale just Sinu teadmiste ja kogemustega praktikanti.

Täiendavat infot Elektrilevi praktikakohtade osas saab uurida ettevõtte Tule praktikale! kodulehel.

Meil käib praktikal insenere, IT-tudengeid, analüütikuid, tulevasi mäemehi jt.

Keskmiselt iga 7. uus töötaja on varem olnud meie praktikant.

Ligi 80% meie praktikantidest tegutseb Eesti Energia Ida-Virumaa ettevõtetes.

Igal aastal käib meil praktikal ligi 250 noort.

Miks tulla praktikale Eesti Energiasse?

Eesti Energia on parim praktikakoht, sest meie

  • arvestame Sinu ootustega ning tuleme neile võimalusel vastu
  • tagame Sulle juhendaja, kellega püstitad selged eesmärgid ja jälgid nende täitmist
  • võimaldame Sul teha tähenduslikku tööd ning panna end proovile reaalsetes töösituatsioonides
  • pakume võimalust õppida professionaalsetelt ja toredatelt kolleegidelt
  • usume Sinu võimekusse ja ootame Sinult pühendumist
  • märkame Sinu panust ja tunnustame seda
  • anname Sulle suurepärase lähtekoha ja kogemustepagasi edasiseks karjääriteeks
  • kaasame Sind meie toredatesse ühistesse ettevõtmistesse
  • maksame Sulle osaluspraktika korral töötasu

Endised praktikandid

Hedi Konrad

Oli praktikal 2012. a suvel, nüüd töötab Eesti Energias keskkonnaspetsialistina

Praktika Eesti Energias oli vaheldusrikas ja põnev! Praktikandina sain ise valida endale huvipakkuvaima valdkonna ja sellega ka intensiivselt tegeleda ning seejuures toetati ja vastati hea meelega ka kõige rumalamatele küsimustele. Praktika Eesti Energias tähendab õppimist oma ala parimatelt spetsialistidelt ning võimalust näha lähedalt ettevõtte pideva arenguprotsessi planeerimist ja elluviimist. Eesti põlevkivitööstus on valdkond, milles on väga palju erinevaid teemasid, millest igaüks leiab enda jaoks midagi huvitavat!

Kristina Eapost

Oli praktikal 2014. a suvel ja nüüd töötab Eesti Energia äri- ja infotehnoloogiateenistuses

Eesti Energia on minu esimene töökoht! Praktika Eesti Energias on suurepärane võimalus igapäevase töö käigus näha, kuidas suures organisatsioonis asju aetakse ning avastada enda jaoks mitmekesise ja huvitava töö maailma. Mina olen õnnelik siin töötades, olen saanud hindamatu kogemuse ja juurde väärt sõpru.

Evert Eero

Oli praktikal 2015. a suvel, nüüd töötab Eesti Energias Energiamüügi tootearenduse üksuses projektijuhina

Praktika Eesti Energias on minu arvates noorele spetsialistile üks parimaid võimalusi saada suurettevõttes töötamise kogemus, näha igapäevaselt oma ala tippspetsialistide mõtlemise ja käitumise mustreid ja panna end proovile lahendades sulle antud ülesandeid. Toetav kollektiiv ja positiivne organisatsiooni sisekliima mõjutas päris kindlasti minu ettekujutust tulevasest töökohast. Kui ülikoolis peab leidma vastuseid küsimustele, siis praktikal olles õppisin küsimusi küsima, mis andis seeläbi mulle oskuse mõelda ning tegutseda suuremalt ja innovaatilisemalt.

Heiki Naagel

oli praktikal 2016. a suvel ja nüüd töötab Eesti Energia äri- ja infotehnoloogiateenistuses

Jäin praktikaga BIT-is (Äri- ja infotehnoloogia teenistus) väga rahule. Süsteemid ja tehnoloogiad millega kokku puutusin, ületasid ootusi. Esimese praktikapäeva lõpuks olin kindel, et olen õiges kohas. Praktika käigus sain kasutada koolis õpitut, samas valisin teadlikult ülesandeid, mis võimaldasid harjutada neid valdkondi, milles ma end väga kindlalt ei tundnud. Tegelesin esimestest päevadest peale reaalsete projektidega ja tundsin, et minu tööst on päriselt kasu. Juhendaja oli vajadusel alati olemas, kuid jättis piisavalt ruumi ka ise tegutsemiseks. Minu soovitus kõigile tulevastele praktikantidele – astuge oma mugavustsoonist välja ja tehke asju, mis esmapilgul liiga keerulised tunduvad. See on kõige kiirem viis arenemiseks!