Iseteenindus

Saa kasu päikeseenergiast!

11.09.2017

Sellest sügisest pakume Eestis ainulaadsena võimalust hakata päikesepaneelidega toodetavat energiat tarbima ilma omapoolse finantseeringuta. Samuti on klientidel võimalus soetada meilt terviklahendus ning hakata ise päikeseelektrit tootma.

Vali endale sobivaim!

  • PÄIKESEELEKTER PLUSS on uus täisteenus, mis võimaldab võtta kasutusele päikeseenergia ilma omapoolse investeeringuta. Eesti turul unikaalne päikeseenergia täisteenus võimaldab ettevõtjal muretult oma põhiärile keskenduda ning päikeseelektri tootmisega seonduv Eesti Energia hooleks jätta. PÄIKESEELEKTER PLUSSi korral paigaldame päikeseenergia lahenduse tasuta kliendi vabale pinnale ning hoolitseme ka päikeseelektri tootmise ja sellega seonduva eest. Kliendil puudub investeeringuvajadus ning tasuda tuleb jooksvalt vaid toodetava elektri eest kokkulepitud hinna alusel.
  • PÄIKESEELEKTER sobib neile äriklientidele, kes soovivad alustada päikeseelektri tootmist investeerides ise vajalikesse seadmetesse. Päikeseelektri tootmiseks pakume maailma juhtivate tootjate kõrge kvaliteediga seadmeid, mis on läbinud hoolika valikuprotsessi. Samuti tagab Eesti Energia sujuva protsessi päikeseelektrijaama projekteerimisest kuni lõpliku seadistamise ja tootmiseks üleandmiseni ning hoolitseb ka vajalike ehitus- ja tegevuslubade ning võrguliitumise dokumentatsiooni eest.

Tutvu võimalustega lähemalt siin ja küsi pakkumist!

Päikeseelekter, mis on 100% taastuvenergia, vähendab kliendi energiakulusid, kuna lokaalselt toodetava elektri puhul ei ole võrgutasusid. Päikeseelektri kasutamisega vähendab tarbija oma ökoloogilist jalajälge. Hoone katusele paigaldatud päikesepaneelid aitavad parandada hoone energiaklassi ning on samm lähemale 2021. aastast jõustuma hakkavate liginullenergiahoone nõuete vastavuse suunas.