Iseteenindus

Blogi

Kasulikke ja nutikaid nõuandeid energiamaailmast

Eesti Energia kevad- ja suveperioodi praktikakampaania on alanud

15.02.2022

Tänasest käivitub Eesti Energia praktikakampaania, mille raames kutsume meiega liituma ambitsioonikaid, säravaid ja uut energiat täis praktikante.

Pakume praktikantidele võimalust ise midagi ära teha, käed külge lüüa ja tegevustes kaasa rääkida. Selleks toetab praktikanti juhendaja, kes on oma ala spetsialist.

Eesti Energia pakub sel kevad-suve perioodil 143 praktikandile üle Eesti võimalusi eneseteostuseks, erialaseks arenguks ja kontaktide loomiseks. Praktikavakantside hulgast leiab erinevaid insenerialaseid väljakutseid, sealhulgas on võimalusi projekteerimise, automaatika, elektri, keemia ning mäenduse erialade tundjatele.

Samuti on Eesti Energias IT-alaseid praktikakohti. Ootame oma üle 260 IT professionaaliga koos kasvama ja leiutama õppureid, kelle silma paneb särama IT valdkond. Meil on head võimalused erialase karjääri edendamiseks – keskmiselt jääb meile tööle iga 2.-3. IT eriala praktikant.

Lisaks on meil võimalusi teiste tugiprotsesside erialadel õppuritele, näiteks analüütikutele, müügiinseneridele ja büroospetsialistidele.

Me märkame ja tunnustame tublisid tegijaid – keskmiselt on iga 10. uus Eesti Energia töötaja käinud ettevõttes praktikal ning osaluspraktika puhul tasustame panust vähemalt miinimumtasu ulatuses.

Kasvame koos! Tutvu praktikavõimalustega lähemalt: energia.ee/praktika