Iseteenindus

Blogi

Kasulikke ja nutikaid nõuandeid energiamaailmast

Aita noorte idavirulaste unistused täide viia

10.11.2021

On jäänud viimaseid päevi, kui on võimalik Andekate Noorte Energiafondile esitada taotlus stipendiumi saamiseks. Nimelt ootab Eesti Energia ja Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu (IVOL) loodud ühisfond kuni 15. novembrini taotlusi Ida-Virumaa noortelt, kes soovivad saada rahalist toetust enesearendamiseks ja huvitegevuseks. Taotluse saab esitada nooruk ise, tema vanem, õpetaja või huviringi juht.

Andekate Noorte Energiafondist saavad toetust taotleda 7–19-aastased idavirulased huvitegevuse arendamiseks. Eeskätt toetatakse fondist huvi teaduse vastu. Toetust võib saada olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel osalemiseks, teaduse- ja tehnikaalaste teadmiste arendamiseks ning huvialaga seotud vahendite soetamiseks.

Taotlusankeet ja täpsemad osalemistingimused on kättesaadavad siin. Taotlust palume esitada hiljemalt 15. novembriks. Taotluse saab esitada nooruk ise, tema vanem, õpetaja või huviringi juht.

Andekate Noorte Energiafond jagab toetusi detsembri lõpus.

Igal aastal jagab energiafond Ida-Virumaa noorte huvitegevuse toetuseks 9000 eurot, millest 5000 eurot on Eesti Energia panus teadus- ja haridusvaldkonna projektideks ning 4000 eurot Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu panus muuks huvitegevuseks.