Iseteenindus

Blogi

Kasulikke ja nutikaid nõuandeid energiamaailmast

Volituse vormistamine: lihtne viis aidata lähedast energiaküsimustes

23.04.2020

Kui soovid aidata oma vanemat, lähedast või tuttavat energiaasjades, on lihtne ning mugav lahendus volituse vormistamine. Nii näiteks võid võtta enda hooleks oma vanemate arvete või lepingute haldamise, ilma et peaksite hakkama võrgu- ja elektrilepingut ümber vormistama.


Volitust vormistades on võimalik määrata, kui suuri õigusi volitus annab.

Täisvolitus annab volituse saajale õiguse asjaajamiseks Eesti Energia ja Elektrilevi kõigis teemades ja lepingute haldamises. Volitusega saab näiteks sõlmida ja muuta lepinguid, tasuda arveid ja soovi korral teatada näitusid.

Piiratud volitus annab volituse saajale õiguse kindla tarbimiskoha haldamiseks ja arvelduse korraldamiseks.

Volitust saab anda ainult isikule, kes on registreeritud Eesti Energia kliendiinfosüsteemis – seega tuleb volituse saajal end esmalt e-teeninduses kliendiks registreerida.

Volitust saab vormistada nii e-teeninduses, e-posti teel või ka tavaposti teel.

E-posti teel tuleb volitajal täita ja digiallkirjastada lihtvolitus ning edastada meile aadressil [email protected]. Tavaposti teel saab lihtvolituse edastada allkirjastatult aadressile Klienditeenindus, Lelle 22, Tallinn.

Kui sul tekib küsimusi volituse vormistamise kohta või teiste energiaostuga seotud teemadel, siis võta ühendust meie klienditeenindusega aadressil [email protected] või klienditelefonil 777 4040.