Iseteenindus

Blogi

Kasulikke ja nutikaid nõuandeid energiamaailmast

Kas teadsid? Meil on mobiiliäpp, millega saad maksta elektriarveid
Kodu

23.01.2019

Uuringute järgi kasutab keskmine nutitelefoni omanik igapäevaselt ligi 9 mobiilirakendust, igas kuus aga ligi 30 usinat abimeest. Tänapäeva äpimaailm on tohutult lai ning kiire areng on toimunud ka rakendustes, mis aitavad kodusel majapidamisel silma peal hoida. Üks selliseid rakendusi on Eesti Energia mobiiliäpp.


Elektriarvete tasumine on tänu Eesti Energia mobiiliäpile nüüd lihtsam ja mugavam kui kunagi varem. Äpp annab iga kuu alguses teavitusega märku, kui arve on saabunud. Järgmise sammuna saab selle paari nupuvajutusega äpi kaudu mugavalt ära tasuda. Kui arve tasumine ununeb, laekub ka meeldetuletus, kui maksetähtaeg on lähenemas.

Lisaks arve tasumisele on äpis võimalik näha käesoleva kuu arve saldot, võrrelda varasemate kuude elektriarveid ning jälgida oma elektritarbimist nii kuu, päeva kui ka tunni lõikes.

Eesti Energia mobiiliäppi saavad kasutada kõik Eesti Energia kliendid. Äpiga saab tutvuda ja selle alla laadida aadressilt energia.ee/app. Äpi kasutamiseks tuleb rakendusse sisse logida – seda saab teha mugavalt Mobiil-ID või isikukoodi ja elektrilepingu viitenumbri abil (viitenumbri leiad elektriarvelt).