Iseteenindus

Eesti Energia Tervisejooksu ja Tervisekõnni sarja osalejad läbisid 129 856 kilomeetrit

06.10.2010
Rahva- ja tervisesportlaste seas populaarne liikumissari Eesti Energia Tervisejooks ja Tervisekõnd lõpetas oma kaheksandat hooaega. 2010. aastal võttis üritusest osa 423 jooksu- ja kõnnitiimi, kokku üle 2100 osalejaga.

Mai algusest kuni septembri lõpuni toimus Eesti Energia Tervisejooksu ja Tervisekõnni sarja raames kokku 42 jooksu- ja kõnnietappi erinevatel terviseradadel Tallinnas ja selle ümbruses. Kokku läbisid osalejad ürituse raames 129 856 kilomeetrit.

"Eesti Energia Tervisejooksu ja Tervisekõnni sari oli taas populaarne, mis tõestas järjekordselt, et tervislikud eluviisid ja liikumine on inimeste jaoks olulised ning liikumissarjad annavad selleks suurepärase võimaluse," sõnas sarja korraldaja Urmo Raiend MTÜ-st Stamina.

Lisaks iganädalasele sportlikule pingutusele pakkus sarja meditsiiniline personal osalejatele tasuta võimaluse teostada sarja etappidel terviseuuringuid. Soovijatel mõõdeti vererõhku, rasvaprotsenti, kolesterooli ja veresuhkru näitajaid ning anti nõu, kuidas oma tervisekäitumist parandada.

Ka sel aastal on liikumissarja parimatele tiimidele ja üksikosalejatele välja pandud väärtuslikud auhinnad. Auhinnad saavad loositud parimale tiimile, parimatele mees-, nais- ja segatiimile ning ka parimale mees- ja naisjooksjale.

Eesti Energia Tervisejooksu sarja lõpuüritus toimub 6. oktoobril algusega kell 19.00 Rock Cafes. Peomeeleolu loob hoogne SKA FAKTOR. Üritusele on oodatud kõik liikumissarja osalejad.