Iseteenindus

Tänasest saab sotsiaalmeedias Eesti Energia töötajatel silma peal hoida

18.06.2012
Tänasest saab sotsiaalmeedia kaudu jälgida Eesti Energia töötajate tegemisi. Projekti „Üks nädal…" esimene peategelane on ettevõtte juht Sandor Liive. Järgnevate nädalate jooksul jälgitakse Eesti Energia teisi töötajaid kaevuritest klienditeenindajateni.

Eesti Energia inimeste töid ja tegemisi kirjutab üles eelmisel aastal Eesti parimaks noorajakirjanikuks valitud Piret Lakson, kes iga nädala peategelast töövarjuna saadab. Kui tänasest reedeni saab lugeda Sandor Liive tegemistest, siis järgneva nädala veedab Lakson juba maa all - kaevandustes. Iga nädala lõpus ilmuvad Eesti Energia blogis nädalat kokkuvõtvad reportaažid-artiklid.

Piret Laksoni sõnul on tema eesmärk anda ülevaade töötajate põnevamatest tegemistest kõrvaltvaataja pilgu läbi. "Kuna mul puudub varasem seos Eesti Energiaga, saan autorina pakkuda teemadele teistsugust vaadet. Samas on ka nädala nägudel endil igal hetkel võimalik isiklikult mõne avaldusega esineda," selgitas Lakson projekti toimimisloogikat.

Eesti Energia kommunikatsioonidirektori Merlis Nõgese sõnul on projekt planeeritud kolme kuu pikkuseks. „Eesti Energial on lähikuud väga põnevad. Valmimas on uus õlitehas, turule jõuavad uued elektripaketid… Kohti, kuhu Piretil minna, jagub. Kui selgub, et sotsiaalmeedias tekib auditooriumiga hea klapp, ei ole välistatud ka projekti pikendamine," selgitas ta. „Samas ei ole me „Ühe nädala" kontosid sidunud Eesti Energiaga ning kui selline formaat peaks ka teistele ettevõtetele huvi pakkuma, võime need kontod mõne kuu pärast kellelegi edasi anda. Siis on publikul võimalik heita pilk mõne teise organisatsiooni sisse."

"Üks nädal..." Facebooki leht asub aadressil www.facebook.com/yksnadal. Twitteris tuleb jälgimiseks üles otsida kasutaja @yksnadal.
Eliis Vennik
Eesti Energia
Pressiesindaja
715 12 18
57 830 756
[email protected]