Iseteenindus

Registreeri 2012 Eesti Energia Tervisejooksu ja Tervisekõnni sarjadele sõbrahinnaga!

16.02.2012
Jooksusõprade hulgas populaarne Eesti Energia Tervisejooks alustab Tallinnas oma kümnendat hooaega 2.mail Kadriorus. Käijaid ja kepikõndijaid motiveeriv Eesti Energia Tervisekõnd alustab 3.mail Nõmmel.

Traditsiooniliselt joostakse kolmapäeviti ja kõnnitakse neljapäeviti maist septembrini 21 korral, osaluskordi ehk nn järeleaitamistunde on võimalik teha ka mõlema sarja etappidel ja teistel Stamina rahvaspordi üritustel.

Registreeri sarjades osalemine just nüüd, sest sõbrakuu lõpuni on osavõtutasud soodsaimad! Kogu kokku oma sõbrad ja tulge saage osa tervisespordi heast energiast!

Eesti Energia koostöös Merko Ehituse ja Swedbankiga on rajanud üle Eesti terviseradade võrgustikku, et tagada kõigile eestimaalastele aastaringne tasuta liikumisharrastuse võimalus looduses. Tervisespordi sari on ellu kutsutud, et propageerida tervise eest hoolitsemist ning tutvustada terviseradade võimalusi. 2011. aastal võttis sarjast osa 2122 tervisespordisõpra. Üheskoos läbiti 133 520 kilomeetrit, mis on rohkem kui 3 tiiru ümber maakera.