Iseteenindus

Toila park sai Eesti Energia abiga uued pingid

10.08.2010
Pühapäeval, 8. augustil sai Toila Oru pargi 1000 istekoha jagu uusi pinke Eesti Energia töötajate abil viimase lihvi ning sellega on park valmis külalisi vastu võtma.

„Talgute idee kasvas välja meie soovist teha oma kätega midagi vajalikku, millest on kasu nii igale kohalikule inimesele kui ka piirkonnale laiemalt" tõi Eesti Energia juhatuse esimees Sandor Liive välja mõned põhjused, miks otsustati teha korda Toila Oru pargi pingid.

Talgutel osales inimesi erinevatest Eesti Energia ettevõtetest; sh kaevandustest, elektrijaamadest aga ka peakontorist. Kui esialgu registreerus talgutele 30 inimest, siis kohale tuli kaks korda rohkem. Seetõttu said tööd esialgu kavandatust kiiremini tehtud ning kell kolm asuti juba ühiselt keha kinnitama.

Sandor Liive hindas päeva igati kordaläinuks. „Pingid on valmis ning talguliste hulk räägib enda eest," sõnas ta tunnustades inimeste valmidust vabal päeval kohale tulla ning kaasa lüüa.

Pinkide kordategemise kulud kattis Eesti Energia, Toila vald korraldas ettevalmistustööd ja materjalide kohaletoomise. Talguid jääb meenutama tahvel laululava küljel.

Nädala pärast toimub samas Eesti Energia päev, mis toob Toilasse kokku ettevõtete tänased ja endised töötajad ning nende pered. Üritus liidab Eesti eri paigus elavaid ja eri keeli kõnelevad energeetikaga seotud inimesi ning on kunagise populaarse kaevurite päeva arendus.

Elina Kink
Eesti Energia AS
Kütuste valdkonna kommunikatsioonijuht
Tel 511 0033
E-post: [email protected]