Iseteenindus

Tulge tutvuma uueneva energia.ee-ga

01.07.2010
Järgmise poole aasta jooksul uueneb Eesti Energia esindatus internetis - seniste kodulehekülgede ja iseteeninduste asemele tuleb üks ühine info- ja iseteeninduskeskkond.

Esimese etapina on uuest keskkonnast valminud avalik osa, mis asendab kõik kontserni kodulehed. Uue keskkonnaga saab juba praegu tutvuda aadressil uus.energia.ee.

Nüüd saab ühest kohast kätte kogu vajaliku info Eesti Energia toodete ja teenuste ning valdkondade kohta, ettevõtte üldinfo, majandustulemused jms. Uus keskkond on mugavam ja lihtsam kasutada. See on loodud täiesti otsast peale ja muutusi on väga palju – täielikult on ümber tehtud nii keskkonna kasutajaliides, struktuur kui sisu.

Lähitulevikus lisanduvad samasse keskkonda ka iseteenindusvõimalused. Interneti vahendusel pakutavaid teenuseid saab uues keskkonnas olema enam kui praegustes iseteenindustes, samuti arendatakse internetikeskkonna võimalusi pidevalt edasi. Tagasisidet uue keskkonna kohta ning uue kodulehega seotud muresid ootame meiliaadressile [email protected].