Iseteenindus

KÕU internetitrolli idee pälvis rahvusvahelise kõrge auhinna

27.10.2008

Tänavusel Kesk- ja Ida-Euroopa suurimal reklaamifestivalil võitis Eesti reklaamiagentuur Age McCann välimeedia kategoorias kulla ehk Kuldse Trummi auhinna.  Agentuuri tunnustati KÕU traadita internetitrolli loova lahenduse eest. Tegemist on läbi aegade kõige tõsiseltvõetavama reklaamiauhinnaga, mida üks Eesti agentuur on võitnud.

“Eesti Energia näol on tegemist reklaamimaastikul viimasel ajal üha rohkem ebatraditsioonilisi turunduslahendusi kasutava ettevõttega,” tunnustas energiakontserni turundustööd reklaamiagentuuri Age McCann juhataja Janar Toomesso. Toomesso sõnul hindas  globaalse haardega ekspertidest koosnev festivali žürii seekord kõige kõrgemalt just huvitavaid erilahendusi ja täiesti üllatuslikke seoseid loovaid töid.

Reklaamifestivalil sai ka Eesti Energia kommunikatsioonitoodete ja teenuste kategoorias auhinna Tiivuline Nike ehk “kliendi Kuldne Trumm.” “Meil on hea meel Age McCann-iga koostöö üle ja ma usun, et selline tähelepanuavaldus on tugev sõnum ka teistele firmadele, innustamaks neid julgeid turundusideid kasutama,” kommenteeris positiivselt sujunud koostööd ning saadud auninna Eesti Energia juhatuse liige Margus Rink.

Rink lisas KÕU internetti populaarsust kommenteerides, et septembri lõpu seisuga ületas mobiilse interneti klientide arv 20 000 piiri, kahekordistudes võrreldes eelmise aasta septembri lõpu seisuga.

KÕU troll on liikuv müügipunkt Eesti Energia interneti viimiseks kõigisse Eestimaa paikadesse, ka sinna, kus Eesti Energial klienditeenindust ei ole, nagu näiteks Haapsalu ja Narva.

KÕU internet on mõeldud eelkõige inimesele, kel on vajadus mobiilse interneti järgi ja kes tahab seda kasutada igas Eestimaa paigas. KÕU töötab ka auto, bussi või rongiga sõites. Kõu internetiga on tänaseks liitunud üle 20 000 kliendi. Eesti Energia alustas KÕU interneti pakkumist eelmise aasta kevadel.

Vaata ka pilte, kus Age McCanni juhataja Janar Toomesso (vasakul) annab Tiivulise Nike auhinna  üle Eesti Energia juhatuse liikmele Margus Rinkile:
http://picasaweb.google.com/energia.album/KUTiivulineNike#Lisainformatsioon:
Iveri Marukashvili
Eesti Energia AS
Pressiesindaja
T: +372 71 51 218
F: + 372 715 28 06
[email protected]