Iseteenindus

Eesti Energia riskijuhtimise- ja siseaudititeenistuse juhina asus tööle Heikko Mäe

11.08.2008

Tänasest, 11. augustist asus Eesti Energia kontserni riskijuhtimise- ja siseaudititeenistuse juhina tööle endine PricewaterhouseCoopers Advisors ASi siseauditi ja riskide juhtimise valdkonna juht Heikko Mäe (33).

Heikko Mäe peamine ülesanne on Eesti Energia kontserni riskijuhtimise ja siseauditi teenistuse töö korraldamine parimate rahvusvaheliste praktikate kohaselt. "Soovime omanikule saavutada suurima kindluse kontserni sisekontrollisüsteemide toimimisest, suurendades paralleelselt teenistuse tegevuse tõhusust," avaldas riskijuhtimise- ja siseaudititeenistuse moodustamise tagamaid Heikko Mäe. Tema sõnul soovib Eesti Energia olla tõhusam riskide juhtimisel ning vajalike siseaudititegevuste planeerimisel ja teostamisel. Senised riskijuhtimise osakonna ja siseauditi teenistuse protsessid on jätkuvalt lahutatud.

Siseauditi valdkonnas on Heikko aktiivselt töötanud alates 1999. aastast. Tema töökogemust PricewaterhouseCoopersis siseauditiga seonduvate konsultatsioonide alal on edukalt toetanud eelnev pikaajaline kogemus kindlustussüsteemis, sellistes ettevõtetes nagu LKF, Polaris, If Eesti Kindlustus, Sampo Elukindlustuse Baltikumi ja Poola ettevõtted, erinevate projektide juhtimise, siseauditi töö reaalse teostamise ning siseauditi funktsiooni juhtimise kogemus. Heikko Mäe on lõpetanud Rahvusvahelise Ülikooli Audentes õigusteaduste magistri kraadiga.

Lisainformatsioon:
Iveri Marukashvili
Eesti Energia AS
Pressiesindaja
T: +372 71 51 218
M: +372 53 411 813
F: + 372 715 28 06
[email protected]