Iseteenindus

Margus Uudam lahkub Jaotusvõrgu juhi ametikohalt

29.07.2008

OÜ Jaotusvõrk juhataja Margus Uudam lahkub alates 8. augustist Eesti Energiast. Kuni uue juhi valikuni täidab Jaotusvõrgu juhataja kohuseid Jaotusvõrgu võrguhalduse juht Tarmo Mere.

“Olen jõudnud arusaamisele, et parim, mida omalt poolt Jaotusvõrgu ja Eesti Energia kasuks olen saanud anda, on tehtud. Seetõttu pean õigemaks tänasest ametist loobuda,” rääkis oma lahkumisest Jaotusvõrgu juhataja Margus Uudam.

"Margus liitus meie tiimiga 2004 ja on andud kõva panuse Jaotusvõrgu ja kogu Eesti Energia arengusse," rääkis Eesti Energia juhatuse esimees Sandor Liive. "Margus on julge ja kiire tegutseja, kes on jõuliselt suunanud Jaotusvõrgu kolme olulise eesmärgi, pingeprobleemi lahendamise, rikete ja elektrikao vähendamise, täitmisele. Lisaks sellele on tema juhtimise ajal kasvanud hüppeliselt töötajate pühendumuse näitajad. Olen kindel, et Marguse moodustatud Jaotusvõrgu meeskond viib need klientidele nii olulised ambitsioonikad eesmärgid ellu," lisas Liive.

Jaotusvõrk on Eesti suurim elektrivõrgu ettevõte, mis toob elektrienergia ligi poolele miljonile kodule ja ettevõttele. Jaotusvõrk investeerib elektrivõrgu uuendamisse kolme aasta jooksul 4,8 miljardit krooni, mille peamine eesmärk on vähendada elektrikatkestusi poole võrra. Jaotusvõrgu teeninduspiirkonnaks on kogu Eesti, välja arvatud Läänemaa, Narva linn ja selle lähiümbrus ning Viimsi vald.

Lisainformatsioon:
Iveri Marukashvili
Eesti Energia AS
Pressiesindaja
T: +372 71 51 218
M: +372 53 411 813
F: + 372 715 28 06
[email protected]