Iseteenindus

Televõrgu AS meeskond valiti aasta tegijaks

13.06.2008

Eile, 12. juunil, valis Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (IKT) "Aasta Tegijaks 2007" Televõrgu AS meeskonna. Tunnustust omistati "KÕU" internetiteenuse turuletoomise eest, mis on positiivselt mõjutanud infoühiskonna arengut Eestis tervikuna.

“KÕU internetiteenus on tõepoolest mõjutanud Eesti arengut tervikuna liites kiirelt ja efektiivselt IKT maailma seni lihtsat ja laiatarbeliselt kasutatava internetiteenuse lahendust oodanud kasutajad. Meil on äärmiselt hea meel, et pälvisime "KÕU" internetiteenuse turuletoomisega tunnustust kõikide teiste Eesti infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni sektoris tegutsevate inimeste ja ettevõtete poolt ,” avaldas rõõmu Televõrgu AS juhataja Urmas Aiaste.

Eelnevatel aastatel on "Aasta Tegija" auhinna pälvinud sealhulgas Mart Laar, Linnar Viik, Peeter Marvet, Andres Keevallik ja Allan Martinson.

"Aasta Tegija" on inimene, inimeste rühmitus või firma, kelle teod mõtted ja/või tegevus on kõige enam mõjutanud möödunud aasta IKT valdkonda Eestis.

Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit on organisatsioon, mille peaeesmärgiks on ühendada Eesti infotehnoloogia- ja telekommunikatsioonifirmasid, arendada nende koostööd Eesti suundumisel infoühiskonda, esindada ja kaitsta liikmefirmade huvisid ning väljendada nende ühiseid seisukohti.

"KÕU" on mobiilne internet, mis on mõeldud kasutamiseks kohtades, kus internetti pole seni olnud, või inimestele, kellel on liikuva eluviisi tõttu oluline interneti kättesaadavus mitmes Eesti paigas ning ka ühest punktist teise sõites.

Lisainformatsioon:
Iveri Marukashvili
Eesti Energia AS
Pressiesindaja
T: +372 71 51 218
M: +372 53 411 813
F: + 372 715 28 06
[email protected]