Iseteenindus

Energiafoorumil lahatakse avaneva elektrituru väljakutseid

02.05.2008
Eesti Energia eestvõttel toimub 5.mail KUMU auditooriumis Energiafoorum “Kuidas teha elektriturgu?”, mille eesmärgiks on arutleda Eestit järgmisel aastal ees ootavate elektrituru avanemisega seotud väljakutsete üle. Energiafoorum toimub 3.-11. mail tähistatava Energianädala raames.

“Eesti siseturu jaoks on lähitulevikus olulisim teema elektrituru avanemine ning seetõttu sai sellest ka meie Energiafoorumi kandev küsimus,” sõnas Eesti Energia juhatuse esimees Sandor Liive. „Foorumi abil soovime tõmmata avalikkuse tähelepanu aktuaalsetele energiaga seotud küsimustele ning seda eesmärki kannab ka kogu Energianädal.”

Avatu turu teemat lahkavad Põhivõrgu juhatuse esimees Lembit Vali, Fingridi turuarenduse-ja regulatsioonidirektor Risto Lindroos, SIA E.Energy tegevdirektor Aivar Tihane, OY Solidus tegevjuht Jukka-Pekka Häkli ja Mati Murd välisministeeriumist.

3.-11.mail tähistab Eesti Energia Energianädalat, mille raames pakutakse energiateemalist mõtlemisainet nii suurtele kui väikestele energiahuvilistele ning väärtustatakse energilist eluviisi. Eesti Energia erinevate valdkondade juhid peavad avatud loenguid neljas Eesti kõrgkoolis ning Teadusbuss külastab oma etendustega üldhariduskoole. Kõiki liikumishuvilisi oodatakse 8. mail Nõmmele, kus saab sellekevadise avapaugu Tervisekõnni sari.

8.mail 69-aastaseks saav Eesti Energia pöörab Energianädalal tavapäraselt tähelepanu ka meid ümbritseva keskkonna hoidmisele, võttes osa Teeme Ära 2008 ettevõtmisest, Roheliste rattaretkest ja istutades taas iga-aastase traditsiooni järgi palju puid. Vaata lisaks ka Energiafoorumi videosalvestusi ja presentatsioone