Iseteenindus

Eesti Energia jaeäri asub juhtima Margus Rink

27.03.2008

Täna, 27. märtsil, kinnitas Eesti Energia nõukogu ametisse uue juhatuse liikme, kelle vastutusvaldkonnaks jääb kogu kontserni jaeäri juhtimine. Alates 14. aprillist saab uue juhatuse liikmeks senine Hansapanga jaepanganduse tegevdirektor Margus Rink (36).

Eesti Energia juhatuse esimehe Sandor Liive sõnul on Margus Rinki kogemused konkurentsitihedast jaeärist kindlasti Eesti Energiale kasuks eesseisval elektrituru avanemisel ja tekkivas konkurentsisituatsioonis. “Margus on juhtinud Hansapanga ühte suurimat ja kasumlikumat üksust ning on kindlasti väga vajalik täiendus Eesti Energia meeskonnale,” täiendas Liive.

“Energeetikasektor on valdkond kus lähiaastatel seisab ees võimas areng. Järgmisest aastast avaneb Eesti energiaturust 35% ning hiljemalt 2013 avaneb energiaturg täielikult ning tekkib konkurents. Minu peamiseks ülesandeks saab sellise müügi- ja teenindusorganisatsiooni ülesehitamine, mis väljub eelseisvast võitlusest võitjana. See on mulle tõsine väljakutse. Olen täis energiat ja valmis uuteks võitlusteks,” rääkis elektrituru avanemise taustal eelseisvatest väljakutsetest Eesti Energia uus juhatuse liige Margus Rink.

Margus Rink on juhtinud alates 2004 aastast Hansapanga jaepangandust ning tema alluvuses töötab täna 1700 töötajat. Aastatel 2001 kuni 2004 juhtis ta Hansapanga personaalpangandust. Tal on magistrikraad Tartu Ülikooli majandusteaduskonnast.

Uue juhatuse liikme ametisse nimetamisega koos võttis Eesti Energia nõukogu vastu ka senise juhatuse liikme Tiit Niguli lahkumisavalduse.

Lisainformatsioon:
Iveri Marukashvili
Eesti Energia AS
Pressiesindaja
Tel.: +372 71 51 218
GSM: +372 53 411 813
e-post: [email protected]