Iseteenindus

Eesti Energia juhatuse liige Tiit Nigul lahkub ametist

12.03.2008

Eesti Energia juhatuse liige Tiit Nigul on esitanud Eesti Energia nõukogule avalduse sooviga lahkuda juhatuse liikme ametist. Alates 2005. aastast Eesti Energia kaubanduse, müügi ja teeninduse valdkonda kureerinud Nigul põhjendab oma lahkumist loogiliselt sobiva hetkega, mil on täidetud hulk ülesandeid ning ette valmistatud uus mitmeaastane periood ettevõtte arengus.

“Lahkun, sest praegu on aeg selleks sobiv. Üks loogiline ja edukas etapp ettevõtte arengus on läbi käidud. Isiklikus plaanis soovin leida uusi väljakutseid ja pühendada end senisest rohkem ka oma perele,” lausus Nigul.

“Eesti Energiat ootavad ees suured muutused ja praegu on õige hetk otsustada, kas ma olen valmis sellesse lähematel aastatel maksimaalselt panustama või on õigem anda teatepulk üle uuele inimesele,” lisas Nigul.

Eesti Energia juhatuse esimehe Sandor Liive sõnul on Tiit oma ametiaja jooksul olnud kontsernis paljude oluliste uuenduste käivitajaks ja elluviijaks. “Eesti Energia on Tiidu eestvedamisel alustanud kauplemist Põhjamaade energiabörsil Nordpool, ostnud tütarettevõtte Soomes ning käivitanud elektri otsemüügi Lätis ja Leedus,” rääkis Liive. Ta lisas, et Tiidu juhtimise ajal on klientideni jõudnud mitmed lisaväärtust toovad tooted nagu näiteks traadita internetiteenus KÕU, elektri ostmine poest ning SMSi teel elektrinäitude teatamise süsteem. Eesti Energia on oma teeninduse poolest EMORi andmetel olnud viimastel aastatel üks Eesti parimaid teenindusettevõtteid.

Tiit Niguli vabastamist juhatuse liikme ametist arutab Eesti Energia nõukogu oma märtsikuu koosolekul.

Lisainformatsioon:
Iveri Marukashvili
Eesti Energia AS
Pressiesindaja
Tel.: +372 71 51 218
GSM: +372 53 411 813
e-post: [email protected]