Iseteenindus

KÕU internetiteenuse kasutajate vahel läheb loosi uhke multimeedia-auto

11.12.2007

Sellest nädalast algas Eesti Energia poolt korraldatud autokampaania, kus kõikide internetiteenuse KÕU kasutajate vahel loositakse välja erilise keredisaini ja multimeedialisavarustusega Volkswagen Jetta. Sõiduauto on välja pannud ettevõtte ZTE, kes toodab KÕU internetiteenuse mobiilseid seadmeid.

Autokampaania auhind on 2007. aasta Riegeri keredisainiga hõbedast värvi sõiduauto Volkswagen Jetta, millel on muuhulgas lisavarustusena kaasas DVD-kirjutajaga arvuti, USB klaviatuur, 8“ puute- ja 10,4“ laemonitor koos DVD, MP3 ja videofailide mängijaga DIVX ning KÕU WIFI ruuter, mis võimaldab internetti kasutada ka sõidu ajal.

KÕU projektijuhi Artur Teesalu sõnul on klientide seas populaarsed nii kodu- kui mobiilsed seadmed, millega saab KÕU teenust kasutada igast Eestimaa punktist ning ka liikumise pealt. „KÕU internetiteenus katab Eestit 98% ulatuses. Kliente on meil täna ligi 12000 ja nendest umbes 2/3 on otsustanud koduseadme kasuks,“ ütles ta.

„Eelmisel nädalal avasime koostöös Eesti Postiga uue võimaluse tellida KÕU internetiseade koju kas internetist või telefoni teel soovitud aadressile ja kliendiga kokkulepitud ajal. Tegu on väga lihtsa ja mugava teenusega just maapiirkondades elavatele inimestele,“ rääkis Teesalu viimase aja arengutest. Seadme kohaletoimetamine on kliendi jaoks tasuta.

Lisaks Eesti Energia teenindusbüroodele ja kojutellimise võimalusele saab detsembrikuust KÕU kodu- või mobiilse seadme osta ka kõikidest Euronicsi ja Plussmiinus elektroonikakauplustest üle Eesti. Klient saab lepingu sõlmida internetis sisenedes Eesti Energia e-teenuste keskkonda https://eteenus.energia.ee/eraklient/main

Paralleelselt müügikanalite laiendamisega jätkab Televõrgu AS investeeringuid sidevõrgu arendamisse. Lisaks võrgu rajamisse investeeritud 50 miljonile kroonile, suunatakse sel ja tuleval aastal võrgu laiendamisse ning kiiruse tõstmisesse täiendavad 30 miljonit krooni. Lisainvesteeringute tulemusel suudab sidevõrk pakkuda kvaliteetset internetiteenust kokku 25 000 kliendile.

KÕU on mobiilne internet, mis on mõeldud kasutamiseks kohtades, kus internetti pole seni olnud, või inimestele, kellel on liikuva eluviisi tõttu oluline interneti kättesaadavus üle Eesti erinevates kohtades ning ka ühest punktist teise sõites. KÕU interneti kasutamiseks pakub Eesti Energia kodu- ja mobiilset seadet. Täna katavad 98% Eestist KÕU teenusega 95 tugijaama.

Lisainformatsioon:
Iveri Marukashvili
Eesti Energia AS
Pressiesindaja
Tel.: 71 51 218
GSM: 53 411 813
e-post: iveri.marukashvili@energia.ee