Iseteenindus

KÕU levialas ootab leidmist kümme sülearvutit

19.11.2007

Tänasest, 19. novembrist käivitas Eesti Energia KÕU sügiskampaania. Tegu on otsimismänguga, kus on erinevatesse paikadesse üle Eesti peidetud 10 Delli sülearvutit ja KÕU mobiilset seadet.

KÕU projektijuhi Artur Teesalu sõnul on KÕU sügiskampaania eesmärk tutvustada KÕU mobiilse interneti väärtust ja mugavust ning kutsuda inimesi KÕU levialas Eestimaad avastama.

"Täna, viis kuud pärast teenuse turuletoomist, on KÕU kasutajaid rohkem kui 11 000. See on väga hea tulemus. Teenuse kättesaadavuse ja kiiruse tõstmiseks jätkame aga pidevate investeeringute tegemist, esimeste töödega alustame veel selle aasta detsembris. Tehnoloogia arendamisse ja võrgu ehitamisse investeerime ligi 30 miljonit krooni, tänu millele paraneb leviala Hiiumaal, Saaremaal ning Lõuna-Eestis järgmise aasta veebruariks," kinnitas Teesalu.

Sügiskampaania on üles ehitatud mänguna, millega kutsutakse inimesi üles otsima Eestimaa loodusesse peidetud kümmet Dell sülearvuti maketti. Maketil toodud unikaalse koodi alusel väljastab Eesti Energia leidjale võidu - uus Dell sülearvuti, KÕU mobiilne internetiseade ning üks kuu tasuta KÕU teenust. Kampaania kestab kaks nädalat, mille jooksul KÕU kodulehel jagatakse pidevalt vihjeid, mis juhatavad otsijat peidukohale järjest lähemale. Peitekohad planeeris ja vihjed koostas tuntud loodusmees ja Looduse Omnibussi juhataja Jaan Riis.

KÕU on mobiilne internet, mis on mõeldud kasutamiseks kohtades, kus internetti pole seni olnud, või inimestele, kellel on liikuva eluviisi tõttu oluline interneti kättesaadavus mitmes Eesti paigas ning ka ühest punktist teise sõites. KÕU interneti kasutamiseks pakub Eesti Energia kodu- ja mobiilset seadet. Täna katavad 98% Eestist KÕU teenusega 95 tugijaama.

Lisainformatsioon:
Iveri Marukashvili
Eesti Energia AS
Pressiesindaja
Tel.: 71 51 218
GSM: 53 411 813
e-post: iveri.marukashvili@energia.ee
http://www.kou.ee/