Iseteenindus

Eesti Energia tunnustab füüsikavõistluse parimaid

07.11.2007

Täna, 8. novembril, tunnustavad Eesti Energia juhatuse esimees Sandor Liive ning järelkasvuprogrammi juht Kaie Saar füüsikavõistluse Energiline Energia parimaid. Võistlusel osales kokku üle 400 õpilase 32-st koolist ja 10-st linnast.

“Oleme rõõmsad, et meie algatatud füüsikavõistlus on nii õpilaste kui ka õpetajate poolt nii hästi vastu võetud,” kiitis osalejate entusiasmi Eesti Energia järelkasvuprogrammi juht Kaie Saar. “Veelgi rohkem teeb rõõmu, et võistlejate tase üle Eesti oli äärmiselt kõrge, mis on ilmselge märk selle kohta, et füüsika kogub taas populaarsust,” rõhutas Saar.

Ülesanded olid eraldi kahele vanuserühmale ning puudutasid eelkõige kooli füüsikakursust läbivat energeetika valdkonda. Noorema vanusegrupi üldvõitja on Ivar Kiitam, Tallinna Inglise Kolledzi õpilane, ja vanema vanusegrupi üldvõitja Siim Lepik, Tallinna Reaalkooli õpilane.

Ühtlasi olid noorema vanusegrupi 15 parimat seitsmest erinevast koolist, mis asuvad kolmes eri linnas – Tallinn, Tartu ja Rakvere. Vanema vanusegrupi 15 parimat õpilast tulid üheksast erinevast koolist Tallinnast, Tartust, Viljandist, Kohtla-Järvelt ning Nõost.

Ülesannete koostajateks ning võistluse korraldajateks 10 linnas üle Eesti olid üldhariduskoolide füüsikaõpetajad.

Füüsikavõistluse parimate tunnustamine ja auhindade üleandmine toimub täna Tallinnas, aadressil Kadaka tee 42 (Eesti Energia Põhivõrgu juhtimiskeskuse hoone). Noorema vanusegrupi auhindamine algab kell 12.00 ja vanemale vanusegrupile antakse auhinnad üle kell 15.00.

Lisainformatsioon:
Kaie Saar
Eesti Energia AS järelkasvuprogrammi juht
Tel.: 71 52 289
GSM: 51 77 185
e-post: kaie.saar@energia.ee

Iveri Marukashvili
Eesti Energia AS pressiesindaja
Tel.: 71 51 218
GSM: 53 411 813
e-post: iveri.marukashvili@energia.ee