Iseteenindus

Huvi KÕU interneti vastu on ületanud Eesti Energia ootused

21.06.2007

Internetiteenuse KÕU müük häälestusperioodi kolmel esimesel päeval on olnud oodatust suurem. Häälestusperioodi ajaks liitujatele tellitud mobiilsed seadmed hakkavad klienditeenindustes lõppema. Eesti Energia jätkab endiselt lepingute sõlmimist koduseadmete kasutajatega.

"Oleme rõõmsad, et KÕU on klientide poolt nii hästi vastu võetud ja juba esimese kolme päevaga on liitunud ligikaudu 1000 klienti," rääkis Eesti Energia juhatuse liige Tiit Nigul. "KÕUga turule tuleku eel arvestasime oma prognoosides jaanipäeva aegse rahulikuma ajaga ja teenuse häälestusperioodi eripäradega," lisas Nigul.

Oodatust kõrgema huvi tulemusena on Eesti suuremate linnade klienditeenistustes mobiilsed seadmed juba lõppenud. Huvilised saavad endale jätkuvalt soetada koduseadmeid, mis on mõeldud eelkõige paiksemaks kasutamiseks. Koduseadmetel on mobiilsetest seadmetest tugevam signaal ka levi vastuvõtul. Uus partii mobiilseid internetiseadmeid jõuab Eesti Energia teenindusbüroodesse juuli teisel nädalal.

Eesti Energia jätkab koduseadet kasutada soovivate klientidega lepingute sõlmimist ja annab mobiilsete seadmete saabumisel sellest kohe teada.

Eesti Energia tänab kliente huvi ja usalduse eest ning jätkab tööd internetiteenuse arendamisel.