Iseteenindus

Viljandimaa kodukliendid on kõige aktiivsemad Rohelise Energia tarbijaid

29.05.2001
Neljapäeval, 24. mail toimus Heimtalis Rohelise Energia kolmas kliendiüritus, kus anti kätte sertifikaadid esimestele Rohelise Energia ostjatele Viljandimaal.

Vastsed RE sertifikaadiomanikud (vasakult): Arnold Kämbler, AS Vilma ja Priit Tampere koos Eesti Energia AS Teenindus direktori Andrus Mõttuse ning RE projektijuhi Janek Kalbiniga.

Neljapäeval, 24. mail toimus Heimtalis Rohelise Energia kolmas kliendiüritus, kus anti kätte sertifikaadid esimestele Rohelise Energia ostjatele Viljandimaal. Esimesed taastuvenergiat kasutavad ettevõtted Viljandimaal on Viljandi Linnahoolduse AS, AS Mivar- Viva, AS Toom Tekstiil ja AS Vilma. Rohelise Energia kodukliente on Viljandimaal hetkel 15, rohkem kui üheski teises Eesti maakonnas. Kokku on Viljandis müüdud 20 Rohelise Energia sertifikaati. Kokkutulnud kiitsid Rohelise Energia tänuväärt ideed ja Viljandi müügiesinduse head müügitööd. AS Vilma tootmisdirektor Rein Kriisa rääkis, et neil ei tekkinud hetkekski kõhklust hakata Rohelise Energia tarbijateks. “Kuigi Rohelise Energia kogus on väike ja moodustab meie tarbimismahtudest võib-olla ainult päeva koguse, on see siiski oluline, et mõned poelettidele jõudvad saiad on küpsetatud taastuvat energiat kasutades, “ kinnitas Kriisa. Rohelist Energiat ostis kodukliendina ka AS Vilma nõukogu esimees Arnold Kimber. Rohelist Energiat ostnud koduklientide hulgas oli mitu talupidajat. Kopra turismitalu omanik Rudo Puks ütles, et kuna ta propageerib oma talus looduslähedust, sobib keskkonnasõbralik Roheline Energia tema tegevusega suurepäraselt. Rohelise Energia kodukliendiks hakkas ka Imavere vallavanem Jüri Ellram. Viljandimaa müügijuht Priit Tampere on ka ise Rohelise Energia sertifikaadi omanik. Taastuvat energiat kavatseb ta kasutada oma Saaremaa talus. Heimtali üritus andis Viljandimaa müügiesindusele uue ja positiivse kogemuse, mis kindlasti aitab kaasa edasiste kliendisuhete paranemisele. Margit Mikk-Sokk
EE Teeninduse peaspetsialist