Iseteenindus

Eesti Energia juhatusse tuleb kaks uut liiget

09.08.2006
Eile, 8. augustil järgmiseks kolmeks aastaks Eesti Energia juhatuse esimeheks nimetatud Sandor Liive toob ettevõtte juhatusse kaks uut liiget - Harri Mikk ja Raine Pajo. Koos oma nägemusega Eesti Energia tulevikust tutvustas Sandor Liive eile ettevõtte nõukogule ka oma meeskonda. Tänastest juhatuse liikmetest jätkavad Eesti Energia juhatuses finantsdirektor Margus Kaasik ja teeninduse direktor Tiit Nigul. Uue liikmena liitub Eesti Energia juhatusega arendusprojektide ja regulatsiooni valdkonna juhina Harri Mikk, kes seni juhtis Eesti Energia õigusteenistust ning tehnika ja tehnoloogia valdkonna eest vastutavana asub juhatuse liikmeks Raine Pajo, kes on seni olnud OÜ Põhivõrk juhatuse liige.

"Eesti Energia lähiaastate suurim väljakutse on saada edukaks vabaturuettevõtteks ja uue meeskonna ülesandeks on teha Eesti Energiast võitja Euroopa Liidu avatud energiaturul, " ütles Liive.

Uute liikmete kandidatuurid esitab juhatuse esimees Sandor Liive kinnitamiseks Eesti Energia nõukogu järgmisele korralisele koosolekule 19. septembril. Senise juhatuse volitused kehtivad kuni 30. novembrini 2006.a.

Lisainformatsioon,
Helen Sabrak
Eesti Energia pressiesindaja
Tel: 71 52 255
GSM: 56 625 888
e-post: helen.sabrak@energia.ee