Iseteenindus

Pirita terviserajal on tervisespordipäev

10.01.2006

"Tallinn liigub!" tervisespordipäeva üritusega Pirita terviserajal saab uus Eesti Energia poolt valgustatud rajalõik sportlikult ja meeleolukalt sisse õnnistatud. Üritus algab Pirita Velodroomilt ja suundub Tamme ringi vastvalminud uuele rajalõigule.

Sügisel valminud terviseraja sild Pirita jõel ühendab ühtseks Pirita ürgoru metsaala mõlemad kaldapealsed. Pirita valgustatud ja laiendatud terviseraja kogupikkuseks on 8 km, millest kunstlume katte all on kahekilomeetrine Tamme ring, algusega Pirita Velodroomilt. Ettevalmistatud suusarajal on ka korralik klassikajälg.

Üritusel osalejatele on velodroomil tasuta käimiskeppide- ja suusalaenutus. Kaasa võtta pildiga dokument. Kehtib reegel: kes ees, see mees!

Esimesele 200-le üritusele registreerijale "Tallinn liigub!" särk. Eesti Terviseradade projekt on Merko Ehituse, Eesti Energia ja Hansapanga ning Kultuuriministeeriumi ja Eesti Suusaliidu algatatud ettevõtmine Eesti looduslike sportimiskeskuste uuendamiseks. Ettevõtmise  eesmärgiks on toetada Eestimaa liikumis- ja spordiradade väljaarendamist. Soovime kindlustada terviseradade aastaringse tasuta kättesaadavuse kõigile huvilistele Käesolevaks hetkeks on projekti raames kaasa aidatud juba kaheksa terviseraja uuendamisele üle Eesti.

Lisainfo Tallinna Spordi- ja Noorsooametist tel. 640 4570.