Iseteenindus

AS-i Kohtla-Järve Soojus nõukogu valis ettevõtte juhiks Jüri Mägi

15.12.2005
„Ivo Kasak on Eesti ühe suurema kaugkütte ettevõtte arengusse andnud siin töötatud aastatega kaaluka panuse,“ ütles AS Kohtla-Järve Soojus nõukogu esimees Sandor Liive. „Et ettevõte on jõudnud stabiilse arengu etappi, usun, et juhivahetus läheb kiirelt ja valutult. Kindlasti tulevad Kohtla-Järve Soojusele kasuks Jüri Mägi suured kogemused soojustehnika ja ehitussfäärist – ootab ju Ahtmeski lähi-aastatel ees uue koostootmisjaama ehitamine,“ täiendas Liive.„Kohtla-Järve Soojuse juhtimine saab mulle kindlasti olema tõsiseks väljakutseks. Samas olen energeetika valdkonnaga oma senises töös küllaltki lähedalt kokku puutunud,“ lausus Jüri Mägi.

„Tundub et võin ettevõtte juhtimise teatepulga rahuliku südamega edasi anda,“ sõnas AS Kohtla-Järve Soojus juhataja Ivo Kasak. „AS Kohtla-Järve Soojuse raskeimad aastad on kindlalt selja taga, ees ootamas uusd areng,“ lisas Kasak. Ivo Kasak töötas AS-is Kohtla-Järve Soojus 4,5 aastat – kõigepealt juhatuse liikme ja finantsjuhina (2001- 2004) ning alates 2004 ettevõtte juhatuse esimehena.Ivo Kasaku sõnul jätkub tema töine tegevus tema enda osalusega ettevõtetes – AS-is Korea Auto, samuti kinnisvaraga seotud ettevõtetes.

Jüri Mägi (sünd. 1948) on üle 10 aasta juhtinud ehitiste tehnosüsteemide uuendamise ja korrastamise lahendusi kütte-, veevarustuse-, ventilatsiooni ja hooneautomaatika valdkonnas pakkuvat ehitusettevõtet Hansab-T. Lõpetanud Tartu Ülikooli (1971) regionaalarenduse erialal. Abielus, 1 täiskasvanud laps.

AS Kohtla-Järve Soojus käitleb soojus- ja elektrienergia koostootmisjaama Ahtmes ning Ahtme-Jõhvi soojusvõrke. AS Kohtla-Järve Soojus varustab kaugküttega Jõhvi linna, Kohtla-Järve Ahtme linnaosa ja Jõhvi valla elanikke, ettevõtteid ja organisatsioone. AS Kohtla-Järve Soojus aktsionärideks on Eesti Energia AS (59,2%) ja Kohtla-Järve linn (40,8%).

Lisainfo:
Ivo Kasak
AS Kohtla-Järve Soojus juhatuse esimees
Tel: 71 56 444;
gsm: 50 16 600;
e-post: [email protected]
www.kjsoojus.ee