Iseteenindus

Tänasest asub Eesti Energias ametisse uus juhatus

01.12.2005
Tänasest Eesti Energiat juhtima asuv Sandor Liive (35) on seni olnud ettevõtte finantsdirektor ja juhatuse liige. Ta on lõpetanud TTÜ majandusteaduskonna, töötanud varem Tallinna Sadama finantsjuhina ja olnud üks ettevõtte Uus Maa asutajatest.

Senistest juhatuse liikmetest jätkavad uues juhatuses tehnikadirektor Lembit Vali (55) ja Eesti Põlevkivi juhatuse esimees Mati Jostov (47). Lembit on hariduselt energeetik ja töötanud Eesti Energias erinevatel ametikohtadel juba aastast 1973. Mati Jostov on varem töötanud Hoiupangas ja Hansapangas. Eesti Energias on ta alates aastast 1999.

Eesti Energia uus juhatuse liige ja finantsdirektor on tänasest Margus Kaasik (32). Kaasik on töötanud Eesti Energias kuus aastat, sealhulgas viimased neli aastat juhtimisarvestuse osakonna juhatajana. Ta on töötanud ka Eesti Energia Jaotuvõrgu finantsjuhina, Kinnisvara ettevõtte tugiteenuste juhina ning ehitusfirma finantsjuhina. Margus Kaasikul on majandusteaduste magistrikraad Tallinna Tehnikaülikoolist.

Eesti Energia teeninduse juht ja juhatuse liige on nüüdsest uue inimesena Tiit Nigul (37). Nigul on olnud Hansapanga juhtkonna liige ja ettevõtte panganduse tegevdirektor ning äripanganduse divisjoni direktor. Tal on ka kogemus Läti ja Leedu turgudelt, kui aastatel 2000-2002 oli tema koordineerida Hansa Capitali liisingtegevus Balti riikides. Samuti on ta olnud Balti Autoliisingu ASi asutaja ning ettevõtte juht.

Lisainformatsioon,
Helen Sabrak
Eesti Energia pressiesindaja
Tel: 71 52 255
GSM: 56 625 888
e-post: [email protected]