Iseteenindus

Eesti Energia nõukogu nimetas ametisse uue juhatuse

22.11.2005
Seoses Gunnar Okki sooviga lõpetada oma töö Eesti Energias asub nõukogu ettepanekul detsembrist ettevõtet juhtima senine finantsdirektor ja juhatuse liige Sandor Liive.

Eesti Energia uueks juhatuse liikmeks ja finantsdirektoriks nimetas nõukogu Margus Kaasiku (32). Kaasik on töötanud Eesti Energias kuus aastat, sealhulgas viimased neli aastat juhtimisarvestuse osakonna juhatajana. Senine finantsdirektor Liive on Kaasikut pidanud oma järeltulijaks sel ametikohal juba viimased kaks aastat. Ta on töötanud ka Eesti Energia Jaotuvõrgu finantsjuhina, Kinnisvara ettevõtte tugiteenuste juhina ning ehitusfirma finantsjuhina. Margus Kaasikul on majandusteaduste magistrikraad Tallinna Tehnikaülikoolist.

Nõukogu võttis teadmiseks Eesti Energia Teeninduse direktori ja juhatuse likme Marko Alliksoni otsuse lahkuda Eesti Energiast. Marko Alliksoni asus Eesti Energiasse tööle 2002. aastal ja on kolme aasta jooksul olnud üks ettevõtte visionääre. Tema saavutuseks on Eesti Energia klienditeeninduse töö ümberkorraldamine, kliendisõbralikkuse kasv ja teeninduskvaliteedi tõus ning seeläbi kliendikesksemaks teenindusettevõtteks saamine.

Eesti Energia teeninduse juhiks ja juhatuse liikmeks kinnitas nõukogu Tiit Niguli (37). Nigul on olnud Hansapanga juhtkonna liige ja ettevõtte panganduse tegevdirektor ning äripanganduse divisjoni direktor. Tal on ka kogemus Läti ja Leedu turgudelt, kui aastatel 2000-2002 oli tema koordineerida Hansa Capitali liisingtegevus Balti riikides. Samuti on ta olnud Balti Autoliisingu ASi asutaja ning ettevõtte juht.

Lisainformatsioon,
Helen Sabrak
Eesti Energia pressiesindaja
Tel: 71 52 255
GSM: 56 625 888
e-post: [email protected]