Iseteenindus

Eesti Energia teeb koostööd Pärnu kriisikomisjoniga

14.11.2005

Pärnu kriisikomisjoni töös osaleb Jaotusvõrgu Pärnu piirkonnajuht Indrek Pappa.

Jaotusvõrk soovitab inimestel, kelle maja veevarustus sõltub elektrist, varuda joogivett. Samuti peaks valmis panema alternatiivsed valgusallikad – taskulambid ja küünlad. Pärnu maavalitsus ja Eesti Energia kutsuvad inimesi üles jälgima võimalusel massiteabevahendeid, kust teabe kõige kiiremini kätte saab.

Inimestel, kes peavad väljas liikuma, palume olla väga tähelepanelikud, sest liinidele langenud puude tõttu võib olla maha langenud juhtmeid. Purunenud elektriliinidele läheneda ei tohi, see võib olla eluohtlik. Purunenud liinidest ja elektrikatkestustest palume teatada telefonile 1343 või SMSiga samale numbrile.

Praeguseks hekteks on saartelt tulnud ka esimesi teateid elektrikatkestustest. Rikkebrigaadid on üle Eesti kõrgendatud valmisolekus.

Eesti meteoroloogia ja hüdroloogia instituut teatas, et esmaspäevast kella19 kuni teisipäevani kella 19 on karta veetaseme tõusu Pärnu lahes 200-250 sentimeetrit üle Kroonlinna nulli ehk üle keskmise taseme. Teistes Eesti merelahtedes on oodata veetaseme tõusu 100-160 sentimeetrit üle Kroonlinna nulli. Viimati tõusis veetase ohtlikult tänavu 9. jaanuaril, kui tormi ajal tekkisid üleujutused Pärnus, Kuressaares ja Haapsalus.

Lisainformatsioon,

Kristjan Hamburg
OÜ Jaotusvõrk
Kommunikatsioonijuht
71 54 473, gsm 51 88 927
[email protected]