Iseteenindus

Muutused Eesti Energia kommunikatsiooniosakonnas

01.07.2005

Viimased kaks aastat töötas Kristi Liiva valitsuse kommunikatsioonibüroo direktorina. Aastatel 1995-2003 kureeris ta erinevatel ametikohtadel nii Hansa- kui Hoiupangas turundus- ja suhtekorraldusvaldkonda, neist viimased kaks aastat oli ta Hansapanga Grupi kommunikatsioonidirektor. Varem on ta töötanud välisuudiste toimetajana Reklaamitelevisioonis. Kristi Liiva on Eesti Suhtekorraldajate Liidu ja Eesti Suhtlemistreenerite Ühingu liige.

Kristi Liiva on sündinud Paides. Ta õppis Tallinna 62. Keskkooli filmi ja fotograafia eriklassis ja Eesti-Taani Ärikoolitusprogrammi raames ärijuhtimist. Bakalaureuse kraadi kaitses Kristi EBS-is rahvusvahelise ärijuhtimise erialal.

Käesolevast nädalast asus Jaotusvõrgu kommunikatsioonijuhi ametikohale Kristjan Hamburg (27), kes alates 2001. aastast töötas Eesti suurima haigla - Põhja-Eesti Regionaalhaigla kommunikatsioonijuhina. Aastatel 1999-2001 korraldas ta Sisekaitseakadeemia kommunikatsioonivaldkonda.

Kristjan Hamburg on sündinud 1978. aastal ning ta on omandaud kõrghariduse Tallinna Ülikoolis haldusjuhtimise erialal.

Jaotusvõrgu põhitegevuseks on elektrienergia toimetamine klientideni. Ettevõtte kommunikatsioonijuhi ülesandeks on Jaotusvõrku puudutava teabe jagamine avalikkusele. Kristjan Hamburg saab olema kontaktisikuks meediale küsimustes, mis on seotud Jaotusvõrgu poolt hallatava madal ja keskpingevõrguga, muu hulgas elektrivõrkude seisukord, investeeringud klientide varustuskindluse parandamiseks, mõõtesüsteemid, katkestused ja teised klientide elektriühendusega seotud küsimused.

Endine Jaotusvõrgu kommunikatsioonijuht Kaie Saar jätkab tööd Eesti Energia personaliosakonnas.

Eesti Energia kontserni kuuluvad elektri ja soojuse tootmisega tegelevad Narva Elektrijaamaad, Iru Elektrijaam ja Kohtla-Järve Soojus, põlevkivi kaevandav AS Eesti Põlevkivi, võrguettevõtjad Põhivõrk ja Jaotusvõrk, lisaks veel Elepec, Elektriteenused, Energoremont, Elektrikontrollikeskus, Televõrk ning Teenindus.

Lisainformatsioon:

Kristi Liiva
Eesti Energia kommunikatsioonijuht
Tel: 71 52 250
GSM: 50 74 162
e-post: [email protected]

Kristjan Hamburg
Jaotusvõrk kommunikatsioonijuht
Tel: 71 54 473
GSM: 51 88 927
e-post: [email protected]