Iseteenindus

Eesti Energia, Hansapank ja Merko Ehitus jätkavad Pirita Terviseraja arendamist

15.06.2005

Kogunemine toimub Pirita Velodroomi juures. Hiljem tulijad saavad liituda terviserada mööda edasi liikudes kuni talgutöö piirkonnani.

Pirita Velodroomi juhi Aavo Aunroosi sõnul on möödunud talveperioodiks jõulise arenguhüppe teinud terviserada võitnud kiiresti Tallinnlaste poolehoiu. Kasutajate arv on kasvanud kordades. Suveperioodil ja eelseisval sügisel on kavas laiendada terviseraja vana osa, korrastada selle valgustus ning ühendada sillaga raja vana ja uus osa. Väiksema korrastustööd ootavavd ees ka talvel valminud uuel rajaosal. Kolme ettevõtte poolt tulnud initsiatiiv korrastustöödel kaasa lüüa, on keskuse juhi sõnul väga oodatud.

Pirita terviserada on üks viiest terviserajast, kus kolme firma toetusel on tehtud seni suurimad investeeringuid ja parendustöid. Möödunud talveks valmisid uued rajalõigud kogupikkusega 3,4 km. Kõikidel uutel rajaosadel on ka valgustus. Talvel said kasutajad nautida kvaliteetset suusajälge aprillikuu keskpaigani. Seda tänu terviseradade projekti raames keskusele soetatud  tehislume tootmissüsteemile ja uhiuuele suusarajatraktorile.

Lisainfo:

Jaanus Pulles
SA Eesti Terviserajad juhataja
Eesti Suusaliit MTÜ juhatuse esimees
Tel./fax +372 7407188 ja
Tel.: +372 5034594
e-post: [email protected]