Iseteenindus

Tormi järel on elektrita kliente veel Viljandi- ja Pärnumaal

20.01.2005

Täna kell 16.00 oli ilma vooluta Pärnumaal veel 153 klienti ja Viljandimaal 485 klienti. Viimaste rikete kõrvaldamine võtab kauem aega, sest töötama peab kohati väga rasketes tingimustes. Neid majapidamisi, kelle elektriliine masinatega maa pehmuse tõttu ka veel lähipäevil parandama ei pääse, on olukorrast teavitatud.

Eesti Energia koduleheküljel on detailne info tormist tingitud katkestuste likvideerimise kohta. Tänasest on seal ka tormi ajal ja järel ilma elektrita olnud klientide arvud maakonniti päevade kaupa. Esimese kaheksa päeva osas on andmed arvestuslikud, kuid annavad päris konkreetse pildi tormikahjude ulatusest. Viimaste päevade lõikes on võimalik olnud anda detailset infot nii klientide arvu kui ka konkreetsete külade/talude kohta, kus elektrit veel tagasi pole.

Eesti Energia tänab kliente mõistva suhtumise ja kannatlikkuse eest.

Eesti Energia rikketelefon 1343, e-posti aadress [email protected] ja internetiaadressil www.energia.ee asuv rikketeadete edastamise aken töötlevad ja suunavad Eesti Energia klientide katkestuste teateid avariibrigaadidele.Koduleheküljelt saab ka detailsemat infot piirkondlike katkestuste kohta.


Kaie Saar
Jaotusvõrgu kommunikatsioonijuht
Tel: 71 54 340
GSM: 51 77 185
e-post: [email protected]a.ee

Helen Sabrak
Eesti Energia pressiesindaja
Tel: 71 52 255
GSM: 56 625 888
e-post: [email protected]